fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

доброволець онлайн

Серіал «Доброволець» Ахтема Сеітаблаєва вийшов у форматі повного фільму

858

У День захисників та захисниць України патріотичний 6 серійний екшен Ахтема Сеітаблаєва «Доброволець» – про мужність і відвагу – вийшов у форматі повного фільму.

Як повідомляється на офіційному сайті ICTV, український бойовик «Доброволець» від режисера фільмів “Кіборги”“Захар Беркут”“Номери” Ахтема Сеітаблаєва вийшов у форматі повного фільм на YouTube-каналі “Серіали ICTV”. Вперше в українському серіалі порушено тему адаптації ветеранів до цивільного життя.

За темою: “Доброволець” онлайн: серіал офіційно виклали у відкритий доступ

Стрічка розповідає про добровольця Дмитра, який повернувся додому із фронту. Він – єдиний із загону, хто вижив після бомбардування ворожими військами. Після трагічних подій, боєць намагається адаптуватися до мирного життя, але на цьому його війна не закінчується. Дізнавшись, що в Києві на День козацтва готується теракт, Дмитро збирає команду бійців, щоб попередити злочинну змову і врятувати столицю від вибуху.

Дивіться патріотичний екшен «Доброволець» режисера Ахтема Сеітаблаєва на YouTube-каналі “Серіали ICTV”.

Роль добровольця Дмитра у серіалі виконав український актор, учасник АТО 2014-2015 років, Олег Шульга, відомий за головною роллю у фільмі і “Позивний “Бандерас” і “Червоний“.

Доброволець Ахтема Сеітаблаєва

Одного з героїв команди добровольців та найкращого друга Дмитра грає Сергій Дерев’янко, який знімався в серіалах “Контакт” і “Нюхач-2”. Також добровольців з команди Дмитра — сапера Андрія і десантника Ярика грають Олександр Пожарський і Олег Волощенко. Андрій Мостренко втілює на екрані майора СБУ Володимира, а Денис Гранчак — юриста Олега.

Доброволець

Роль головного лиходія серіалу «Доброволець» Ахтема Сеітаблаєва на прізвисько Скіф виконує актор і музикант Роман Мацюта, відомий за серіалами “Ментовські війни”, “Нюхач-2”, “Пес”.

Доброволець

Автори «Доброволець» консультувалися з багатьма військовими, які пройшли Донбас, щоб максимально реалістично передати дійсність на війні: як живуть в окопах, борються з ворогами і втрачають рідних, як тримають автомат, про що розмовляють, лягаючи спати в укритті, і про що мовчать, сидячи в засідці. Хоча, як стверджують творці серіалу, це перш за все художня історія, заснована на реальних фактах.

Авторами сценарію патріотичної стрічки виступили Анатолій Карлюга та Юлія Чернявська. Проєкт виробила продакшн-студiя В.I.К. за підтримки Українського культурного фонду. Продюсерами «Добровольця» стали Іванна Дядюра та Ігор Кондратюк.

Кадри з фільму

Постер фільму

Доброволець

Нагадаємо, на честь Дня захисників і захисниць України, 16 жовтня на телеканалі «ICTV» відбудеться показ патріотичної неполіткоректної комедії «Наші котики» Володимира Тихого.

Читайте також

«Зошит війни» онлайн: фільм вийшов на стрімінговій платформі