fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Брама

Фільм «Брама» з Ірмою Вітовською вийшов онлайн на Takflix

2 573

Український містичний фільм «Брама» режисера Володимира Тихого – про пригоди баби Прісі (Ірма Вітовська), яка з родиною живе у Чорнобильській зоні відчуження – вийшов онлайн на Takflix.

Про це повідомляє прес-служба онлайн-кінотеатру Takflix.com. “Переглянути фільм можна також з англійськими субтитрами, – йдеться в повідомленні.

Українсько-американський художній фільм «Брама» (The Gateway) 2017 року режисера Володимира Тихого — це містична драма, сюжет якої базований на п’єсі українсько-німецького драматурга Павла Ар’є “На початку і наприкінці часів” 2013 року.

Світова прем’єра фільму відбулася 28 листопада 2017 року на Таллінському кінофестивалі «Темні ночі», де фільм було обрано до Official Selection Competition. У квітні 2018 року фільм також брав участь у Feature Film Competition Віденського міжнародного кінофестивалю «LET’S CEE 2018». У червні 2019 року фільм було представлено у конкурсній програмі бразильського кінофестивалю Fantaspoa 2019, де фільм переміг у категорії “найкращий сценарій”.

За сюжетом, Баба Пріся живе у Чорнобильській Зоні відчуження разом з донькою і внуком. Вона вживає галюциногенні гриби, товаришує з русалками і розповідає, як в молодості за часів війни відправила на той світ дванадцятьох німців. Одного дня Пріся отримує містичне попередження про катастрофу, що насувається.

Переглянути фільм «Брама» онлайн можна на Takflix за посиланням. Вартість перегляду — 60 грн з доступом на 7 днів. Подивитись офіційний трейлер можна на сторінці нижче.

В ролях: Ірма Вітовська, Віталіна Біблів, Ярослав Федорчук, Дмитро Ярошенко, Дмитро Тубольцев.

По темі: “Коза Ностра”: стартували зйомки комедії з Ірмою Вітовською

«Брама» була нагороджена «Золотою Дзиґою» 2019 року у чотирьох номіцаціях: Найкраща акторка у головній ролі (Ірма Вітовська), Найкраща акторка другого плану (Віталіна Біблів), Найкращий композитор (Антон Байбаков), Найкращий художник із гриму (Катерина Струкова).

Фільм знімали у хуторі Граки (2,5 км від с. Лучанки Овруцького району на Житомирщині. 24 липня 2018 року, за два дні до виходу стрічки у широкий український прокат, відбувся пред-прем’єрний показ фільму в зоні відчуження ЧАЕС (будинок культури міста Чорнобиль).

Кінопроєкт став одним із переможців Восьмого конкурсного відбору Держкіно і отримав 50 % державного фінансування у розмірі 8,9 млн грн (загальний кошторис фільму склав 17,8 мільйонів гривень).

Нагадаємо, нещодавно комедію «Мої думки тихі» Антоніо Лукіча, в якій також грає головну роль Ірма Вітовська, виклали онлайн на Takflix (тепер з доступом і на території України).

Брама

Читайте також –

Документальний фільм «Жива ватра» вийшов онлайн на Takflix