fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

і будуть люди трейлер

“І будуть люди”: напередодні телепрем’єри презентовано трейлер і постер серіалу

1 171

14 вересня о 20:15 на телеканалі СТБ відбудеться прем’єра історичної саги “І будуть люди” – екранізації роману Анатолія Дімарова, в основі якого – людські долі на зламі історичних подій України початку XX століття. До виходу серіалу презентовано офіційний постер і трейлер епічної драми.

В рамках промокампанії творці серіалу також запустили промосайт, на якому зібрано повну інформацію про проєкт, команду, персонажів та цікаві факти зі зйомок, – повідомляє PR-служба фільму. – До того ж вийдуть ще чотири відеоролики, що познайомлять глядачів із головними героями, сюжетними лініями та поворотними подіями серіалу.

“І будуть люди” – це сімейна сага, в якій кожен зможе знайти близьку собі історію та впізнати в героях своїх рідних”, – розповідає креативний продюсер проєкту Олеся Лук’яненко. – “Це історія нашої країни, наших дідів та прадідів. Вона складна, багатогранна та не завжди позитивна, оскільки нашим предкам довелося зіткнутися з травматичними подіями, що перевернули весь уклад їхнього життя, обрати свій шлях та жити далі.”

Серіал покаже знакові в історії України події початку ХХ століття: Першу світову війну, розкуркулення, революцію, Голодомор. У серіалі 12 епізодів, що детальніше знайомлять з 12 основними героями та їхніми долями. Пристрасне кохання, драматичні історії, людські цінності. Люди, які жили 100 років тому, стануть близькі та зрозумілі нам сьогоднішнім.

“І будуть люди”: трейлер

По темі: Знайомство з героями: творці серіалу “І будуть люди” представили персональні постери

Ролі в серіалі виконали: Остап Дзядек, Акмал Гурєзов, Олена Борозенець, Катерина Григоренко, Віктор Жданов, Костянтин Темляк, Олександр Піскунов, Олександр Мавриць, Макар Тихомиров, Анна Тамбова, Віталій Ажнов, Аліна Костюкова, Ігор Колтовський.

Режисер-постановник – Аркадій Непиталюк. Оператор – Дмитро Юриков. Автори сценарію – Тетяна Щегельська, Тарас Антипович, за романом А. Дімарова “І будуть люди”. Продюсери: Сергій Демидов, Віктор Мирський, Людмила Семчук.
Креативний продюсер: Олеся Лук’яненко.

По темі: 10 фактів про історичну сагу за романом Анатолія Дімарова “І будуть люди”

І будуть люди трейлер

Серіал виробництва Film.UA створено на замовлення Міністерства культури та інформаційної політики України і телеканалу СТБ.

Нагадаємо, творці стрічки “І будуть люди” випускають цикл роликів “Наша історія”, присвячених історії українського народу. Це короткі відео, в яких актори серіалу “І будуть люди” розповідають про своїх героїв, їхні долі та погляди, а також про себе та сучасну Україну.

По темі: “І будуть люди” випускають цикл роликів “Наша історія”

Випуски проєкту можна переглянути на офіційних сторінках серіалу: Facebook, Instagram, YouTube, Film.UA Group. Над створенням відео працювала окрема знімальна команда: режисер – Павло Потатуєв, оператор – Тимофій Аврамчук, монтаж – Василь Переверзєв.

Читайте також

“Спіймати Кайдаша”: 31 серпня на СТБ стартує розширена версія серіалу