fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

І будуть люди

“І будуть люди”: вийшов тизер масштабної історичної саги

5 117

Восени відбудеться прем’єра 12-серійного фільму “І будуть люди” – епічної драми та екранізації епохального роману Анатолія Дімарова, в основі якого – людські долі на зламі історичних подій.

Як повідомила порталу “Нове українське кіно” прес-служба Film.ua, серіал побудований у формі саги і через призму життя звичайних людей показує турбулентні етапи ХХ століття: перша світова війна, революція, прихід радянської влади.

Кожен з героїв по-своєму зустрів ці зміни, з точки зору своєї правди, але всіх їх об’єднувало одне – бажання жити, любити і знайти своє місце у новому вимірі історії. 12 епізодів. 12 основних героїв. 12 непересічних доль. Історія драматичних змін, пристрасного кохання і цінності людського життя. Про людей, які жили сто років тому, але так схожі на нас сьогоднішніх.

Дивіться тизер 12-серійного фільму “І будуть люди”:

“Цей проєкт важливий для нашого суспільства. Його герої – наші прадіди, яким довелося жити у буремні часи і зіткнутися з однією з найбільших трагедій нашого минулого, – розповідає креативний продюсер серіалу “І будуть люди” Олеся Лук’яненко.

За її словами проєкт складний за темою і має багатошарову структуру. “Але, як мені здається, завдяки ось цій інтимній інтонації – що це історії наших родин – нам вдалося уникнути пафосу і створити насправді зворушливий твір. Мені хочеться вірити, що тепер і у нас є своя кіносага, на кшталт “Двадцяте століття”, – додала вона.

і будуть люди

і будуть люди

“До розробки екранізації роману Анатолія Дімарова ми приступили понад 3 роки тому. І він пройшов довгий шлях, оскільки такі складні і масштабні проєкти вимагають багато часу і ресурсів”, – відмітила керуюча директорка телеканалу СТБ Людмила Семчук.

і будуть люди

Головні ролі в серіалі виконають Остап Дзядек, Акмал Гурєзов, Олена Борозенець, Катерина Григоренко, Віктор Жданов, Костянтин Темляк, Олександр Піскунов, Олександр Мавриць, Макар Тихомиров, Анна Тамбова, Віталій Ажнов, Аліна Костюкова, Ігор Колтовський.

Режисер – Аркадій Непиталюк. Оператор – Дмитро Юриков. Продюсери – Сергій Демидов, Віктор Мирський, Людмила Семчук. Креативна продюсерка – Олеся Лук’яненко. Виконавча продюсерка – Валерія Ткачук. Автори сценарію – Тетяна Щегельська, Тарас Антипович, за романом А. Дімарова «І будуть люди».

Серіал створено студією Film.ua за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України і транслюватиметься на телеканалі СТБ.

Читайте також

«Спіймати Кайдаша»: в чому магія популярного серіалу Наталки Ворожбит