fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Я Ти Він Вона онлайн

Найкасовіший український фільм” Я, Ти, Він, Вона” вийшов онлайн

3 583

Дивіться романтичну комедію “Я, Ти, Він, Вона” онлайн фільм про кризу сімейних стосунків можна безкоштовно переглянути на Youtube.

“Я, Ти, Він, Вона” український фільм 2018 року режисерів Володимира Зеленського та Девіда Додсона. За сюжетом пристрасть подружньої пари, після 10 років спільного життя, згасла і вони вирішили розлучитися. Однак суддя дав їм місяць на роздуми і чоловік з дружиною вирішили за цей час дозволити собі все, у чому відмовляли за десять років шлюбу.

Головні ролі у фільмі зіграли Володимир Зеленський, Настя Коротка (“Орел і решка”), Надя Дорофеєва, Євген Кошовий, Станіслав Боклан (“Пульс”), Ольга Сумська, Тамара Яценко (“Донбас”), Дар’я Трегубова (“Сторонній”), Сергій Бабкін, Віктор Жданов (“Кіборги”, “Спіймати Кайдаша”, “І будуть люди”), Ольга Полякова (“Зірки за обміном”) та ін.

Подивитись комедійний фільм «Я, Ти, Він, Вона» онлайн можна на нашому сайті нижче або на Youtube-каналі виробника за посиланням.

Зйомки стрічки проходили в Києві та Львові. При бюджеті в 36,9 млн грн, в прокаті картина зібрала понад 72 млн грн, що стало рекордом серед усіх вітчизняних фільмів. Показ комедії також пройшов в Латвії, Литві, Естонії та Казахстані.

Саундтреком до фільму стала пісня Lego гурту “Антитіла”. Крім того, в картині прозвучали композиції гуртів “Без обмежень”, ” Время и Стекло”, а також музиканта Сергія Бабкіна.

Стрічка “Я, Ти, Він, Вона” стала десятою в творчому досьє студії “Квартал 95”. За результатами 10-го конкурсу кінопроєктів Держкіно України, вона отримала державну підтримку в розмірі 49% від загального бюджету (17,6 млн грн). За підсумками прокату за січень і лютий 2019 року, в бюджет було повернуто 12,3 млн.

Читайте також –

Гумор під час карантину: дивіться 20 українських комедій онлайн і смійтесь на здоров’я