fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Кава з кардамоном

“Кава з кардамоном” онлайн: серіал став доступним для вільного перегляду

2 951

Всі серії історичної драми “Кава з кардамоном” – про заборонене кохання українки та польського шляхтича, що розгортається у Львові ХІХ століття – можна переглянути онлайн на Youtube.

“Кава з кардамоном” – це драматична історія часів “Весни народів”, знята за мотивами роману львівської письменниці Наталії Гурницької “Мелодія кави в тональності кардамону”.

Серіал, в якому головні ролі зіграли актриса Олена Лавренюк і польський актор Павел Делонг, розповідає про стосунки молодої дівчини, дочки священника, яка з’єднала своє життя з набагато старшим одруженим шляхтичем. Їхні стосунки, – нечуваний для XIX століття вчинок, – набули розголосу, тому головні герої зіткнулися з осудом.

Також ролі зіграли: Тарас Цимбалюк, Ганна Чесляк, Олег Стальчук, Леся Самаєва, Софія Бровко, Анастасія Остреїнова, Павло Алдошин, Дорота Делонг, Людмила Смородіна, Ніна Набока, Віталій Ажнов, Павло Костіцин та інші.

За сюжетом, Галичина 40-х років ХІХ століття. Донька священника – 20-річна Анна – живе у тітки Стефанії в Жовкві, що під Львовом. З родини в Анни залишився тільки брат Андрій, що вчиться в семінарії і планує стати священником, як їхній покійний батько. Тітка хороша, добра жінка, проте її чоловік, вуйко Павло, має нелегкий характер і понад усе прагне вигоди. В родині тітки життя Анни змінюється тільки на гірше, проте вона приймає долю без нарікань. Аж поки ситуація не змінюється…

Пореглянути всі 10 серій мелодрами можна на Youtube телеканалу СТБ за посиланням. Нижче дивіться офіційний трейлер серіалу, знятого за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства культури та інформаційної політики України.

Режисер-постановник: Ірина Громозда. Автор сценарію: Симор Гласенко, Наталя Уварова, Наталія Яковлева, Ольга Кржечевська. Оператор-постановник: Олександр Рощин. Композитор: Олександр Чорний. Художник-постановник: Максим Німенко. Виробництво: Solar Media Entertainment.

Головний сингл до історичної драми виконала співачка Злата Огнєвіч. «Що б там не сталося» – назва відеокліпу, у якому поєднані ексклюзивні кадри з серіалу та чуттєва Злата, яка проживає цю історію кохання разом з героями. Автором слів і музики саундтрека виступив Роман Черенов Morphom.

Нагадаємо, прем’єра серіалу “Кава з кардамоном” відбулася 20 грудня 2021 року на телеканалі СТБ.

Читайте також

Спортивна драма «Із зав’язаними очима» вийшла онлайн