fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Королі репу Мирослава Латика

Вийшов другий тизер фільму «Королі репу» Мирослава Латика

330

У музичної драми у стилі гангста-реп «Королі репу» Мирослава Латика, яка розповідає про молодь без прикрас, з’явився другий тизер.

Творці фільму – українська кінокомпанія Kristi Films – представили нове відео на офіційній сторінці стрічки у Facebook.

У 17 він мріяв про кохання. У 17 він мріяв про музичну кар’єру. У 17 він готовий був ризикнути всім заради здійснення мрій… Але після фатальної зустрічі зі старим другом ситуація вийде з-під контролю і закінчиться несподіваним фіналом.

Дивіться новий тизер фільму «Королі репу»

Головну роль в картині виконує актор з майстерні Богдана Бенюка Міша Дзюба. Одну з епізодичних ролей грає володарка багатьох національних премій з кіномистецтва, у тому числі “Золота дзиґа” 2020, Ірма Вітовська («Мої думки тихі»«Брама», «Таємний щоденник Симона Петлюри», «Казка старого мельника», «Леся+Рома»). Також у стрічці зіграли: Антон Вельбой, Карина Химчук, Юрій Кулініч, Дмитро Хом’як, Андрій Борис.

Кінопроєкт музичної драми став одним із переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно. Розмір державної підтримки на виробництво фільму склав 20,96 млн грн (80% загальної вартості виробництва фільму).

Режисер-постановник фільму – Мирослав Латик («Халепа на 5 Baksiv»). Автор сценарію – Роман Магрук, Олексій Комаровський, Мирослав Латик. Оператор-постановник – Денис Демидович, художник-постановник – Марина Пшеничникова. Продюсери – Юрій Мінзянов («Погані дороги», «Припутні», «Секс, і нічого особистого»), Дмитро Мінзянов, Влад Ряшин. Виробник – українська кінокомпанія Kristi Films. Стрічку створено за підтримки Держкіно.

Нагадаємо, прем’єра в Україні музичної драми «Королі репу» Мирослава Латика відбулася 14 серпня на Одеському міжнародному кінофестивалі. Попередній заявлений період виходу стрічки на великі екрани – початок осені 2021 року.

Читайте також

“Бурштинові копи”: презентовано трейлер і постер комедії