fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Коза Ностра. Мама їде

418

Коза Ностра. Мама їдеЖанр: Сімейна комедія

Країна: Україна, Італія

Виробництво: FILM UA Production (Україна), Pepito Produzioni та Rai Cinema (Італія)

Дистриб’ютори: FILM.UA Distribution, Кіноманія

Авторка ідеї: Анастасія Лодкіна

Режисер: Джованні Дота

Сценаристи: Анастасія Лодкіна, Маттео Вісконті, Джованні Дота, Джулія Магда Мартінез

Оператори-постановники: Андреа Бенджамін Маненті, Карло Рінальді

Продюсери: Катерина Вишневська, Марія Грація Сакка, Віктор Мірський, Августіно Сакка

Виконавчі продюсери: Джузеппе Джільєтті, Елізабетт Трауттер, Сергій Демидов

Прем’єра: 1 грудня 2022 року

У ролях: Джованні Калканьо, Джудітта Васіле, Лоренцо Скальцо, Габріеле Чічірелло, Мауріціо Болонья, Вінченцо Пірротта, Ірма Вітовська, Дмитро Вівчарук, Ольга Вівчарук, Лілія Цвєлікова, Володимир Процюк, Станіслав Білий, Юлія Соболь

Головна героїня фільму Влада Коза продає свій дім у Карпатах та летить до сонячної Сицилії, щоб жити з донькою та допомагати в догляді за онуком. Та виявляється, приїзду мами ніхто не чекав. Після сварки з донькою Влада випадково опиняється на віллі колись могутнього італійського мафіозі дона Фредо, нині вдівця, який переживає глибокі кризи — особистісну, сімейну та фінансову. Влада влаштовується прибиральницею, але стає порятунком цього дому: мамою для дітей дона Фредо та реформаторкою дотепер старої неефективної та, головне, негуманної мафії.

Цікаві факти:

  • Україно-італійська комедія «Коза Ностра. Мама їде» розповідає про італійську мафію та сімейні цінності: батьки та діти, кримінал та побут, конфлікти та любов.
  • «Коза Ностра. Мама їде» — яскравий приклад того, як українки просувають український бренд у світі. Попри те, що Італія є мажоритарним ко-продюсером, а у фільмі йдеться про італійську мафію, проєкт придумали українки. Головна героїня, прізвище якої дало назву фільму, за сюжетом є уродженкою карпатського селища, і її також зіграла українка — неперевершена акторка театру та кіно Ірма Вітовська.
  • Проєкт цього фільму придумали українки: авторкою ідеї та співсценаристкою виступила Анастасія Лодкіна, а продюсеркою – Катерина Вишневська.
  • Зйомки комедії припали на 2020 рік, у розпал першої хвилі пандемії коронавірусу. Знімали в українських Карпатах, на острові Сицилія та в околицях Риму, в умовах суворих карантинних обмежень. По завершенню зйомок команда планувала гучну прем’єру в Києві за участі колег з Італії, проте 24 лютого 2022 року усе змінило.
  • Втім, у травні 2022 року відбулася прем’єра стрічки в Римі, після якої стартував широкий комерційний прокат в Італії. І от, майже через півроку, фільм повертається на Батьківщину: з 1 грудня українці зможуть насолодитися вражаючою історію про мужню, сильну та трохи шалену українську жінку.
  • Цікаво, що 22 травня фільм був представлений у межах Marche du Film — кіноринку під час 75-го Каннського кінофестивалю.

Читайте новини фільму:

Сімейна комедія «Коза Ностра. Мама їде» виходить онлайн

Прем’єри зими 2022-2023: нові українські фільми, які вийдуть в кінотеатрах цього сезону

Вийшов офіційний постер комедії «Коза Ностра. Мама їде»

Мама їде: вийшов трейлер комедії про сім’ю та мафію з Ірмою Вітовською в ролі винахідливої Влади Кози

Комедія про сім’ю та мафію «Коза Ностра. Мама їде» вийде в український прокат з 1 грудня

Вийшов італійський трейлер фільму «Коза Ностра» з Ірмою Вітовською в головній ролі

“Коза Ностра”: стартували зйомки комедії з Ірмою Вітовською