fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Легенди Чарівнолісся

2 414

легенди

Жанр: сімейний

Виробництво: Charmswood Pictures

Режисер: Віктор Андрієнко

Сценаристи: Олена Шульга, Віктор Андрієнко

Оператор: Дмитро Недря

Художник-постановник: Віктор Бучковський

Художник по костюмах: Костянтин Кравець

Художник по гриму: Джулія Мельнік

Постановник трюків: XGST Stunt

Прем’єра: грудень 2021 року

Продюсери: Андрій Корнієнко, Артем Колюбаєв, Віктор Андрієнко

Актори: Олексій Сморігін, Сергій Стрельников, Василь Бендас, Олександр Григор’єв, Руслан Мірошниченко, Олександр Мельник, Олександр Рудинський, Дмитро Малашенко, Василь Вірастюк

Бюджет: ₴ 70 000 000

“Легенди Чарівнолісся” – це пригодницький фільм для дітей, сюжет якого базується на історично-народних казках та міфах українського фольклору. Сценарій кінострічки – це екранізація однойменної книги Олени Шульги та Віктора Андрієнка видавництва Братів Капранових.

Однак це не просто дитяча казка. Це розповідь про добро і зло, про любов і ненависть, врешті-решт, про життя і смерть. Але перш за все – це історія про справжню дружбу.

Головним героєм фільму є десятирічний Марек, хлопчик-вельможа і сирота. Він зарозумілий і упертий, але шляхетний, добрий та щедрий. З народженням Марека пов’язана похмура таємниця, через яку йому доведеться протистояти неймовірно злим, небезпечним та підступним міфічним створінням. На щастя, на допомогу хлопченяті прийдуть: загадковий і суворий Воїн, добрий, останній зі свого племені, велетень Бродник, неймовірно балакучий, але напрочуд веселий мольфар Базіка і войовнича дівчинка-лісунка Олеся, із якою Марека зв’яже не тільки дружба, а й перша в його житті романтика. Цій різношерстій компанії доведеться не тільки знайти спільну мову, а й разом пройти крізь карколомні, сповнені чародійства пригоди, які змінять не тільки долю всіх героїв, але й їхні характери.

Залишити відповідь