fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Мультфільм Добро завжди перемагає

Вийшли нові серії мультфільму «Добро завжди перемагає»

605

Мультфільм «Добро завжди перемагає», створений як відповідь на маніпулятивну дезінформацію, яку поширює та насаджає рф,  буде зрозумілим дітям з 3 років і допоможе дорослим знайти слова, щоб пояснити те, що відбувається.

За словами творців, сьогодні, коли ми захищаємо свої кордони, стоїмо на охороні безпеки та життя людей, важливо тримати фронт інформаційний і розмовляти з кожною аудиторією тією мовою, яку вона зможе почути і зрозуміти.

За темою: «Добро завжди перемагає»: в Україні створили мультфільм про російське вторгнення

Дивіться 2 серію мультфільму. Зараз багатьом доводиться покинути рідну домівку. Українцям надають прихисток по всьому світу, і українці ніколи не забудуть цю підтримку. Ми завжди будемо готові віддячити та допомогти іншим. Поки рф загрожує безпеці цілого світу, друзі по всій планеті допомагають один одному – наша суперсила в єдності та взаємодопомозі. Разом ми зупинимо зло та побудуємо новий світ, сповнений поваги і добра!

Як йдеться в описі 3 серії стрічки, війна обов’язково закінчиться, і ми всі, дорослі та діти, станемо трохи іншими – добрішими, мудрішими, усвідомлюючи, що кожен здатен змінити світ на краще. Коли ми повернемося до своїх справ і друзів, ми побудуємо нове життя, сповнене свободи, щирості та співчуття. Ми будемо подорожувати, вивчати мови та культури різних країн, будемо разом дбати про світ і берегти мир. Наше майбутнє – це добро, а добро завжди перемагає!

Виробництво мультфільму здійснюють українські компанії «1+1 media», «Анімаград» та «Мамахохотала».

Читайте також

«Моя країна Україна» онлайн: де переглянути всі серії анімаційного серіалу