fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

По сліду вовка

Фільм “Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке” покажуть на фестивалі у Сінгапурі

547

Фільм-казка “Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке” режисера Михайла Кострова представлятиме Україну на кінофестивалі European Film Festival (EUFF) у Сінгапурі.

Показ стрічки “Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке” відбудеться 16 травня в кінотеатрі “The Projector” на 30-ому ювілейному фестивалі EUFF, повідомляє Держкіно.

“Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке” – це фільм для всієї родини про рай і пекло, добро і зло, про козаків та нечисту силу. В основі стрічки лежить книжка “Про старого козака, різдвяного чорта, чотири роги й козацький рід” найвідомішого казкаря України Сашка Лірника. Стрічка увійшла у довгий список претендентів на П’яту Національну кінопремію “Золота Дзиґа” у номінації “Ігровий повнометражний фільм”.

Фільм відправляє глядача у часи відважних козаків із Запорозької Січі. Їхні подвиги давно не дають спокою підступному Чорту, і він вирішує укласти парі зі Святим Петром. Якщо йому вдасться підкорити і утримати до Різдва найбільш хороброго козака Семена, він зможе знищити весь козацький рід. Але Семен так просто не здається, а чари Чорта на нього зовсім не діють.

В картині грають: Костянтин Лінартович, Григорій Бакланов, Леся Самаєва, Олександр Пожарський, Володимир Задніпровський, Діана Розовлян, Арам Арзуманян, Сталіна Логошняк, Олександр Логінов, Даниіл Каменський, Артур Новіков, Вікторія Ізюмська, Марк Терещенко, Дмитро Зіневич.

Режисером фільму є Михайло Костров, сценарій картини написаний Сашком Лірником (Олександром Власюком), продюсер картини – Євгеній Д’яченко (ТОВ “Кінокомпанія 2016”) за підтримки Держкіно.

За темою: Магія перетворення: backstage-відео фільму “Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке”

Нагадаємо, сценарій Сашка Лірника до фільму-казки «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке» став переможцем у номінації кінотворів премії імені Лесі Українки за 2020 рік.

_____________

European Film Festival – це щорічна подія, яка надає глядачам у Сінгапурі можливість відчути смак європейської різноманітності та творчості. Фестиваль демонструє добірку європейських фільмів, які нещодавно були успішними в країні походження та є представниками загальної культурної спадщини Європи. Цьогоріч проходитиме з 6 по 23 травня.

Читайте також –

Стрічка «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке» вийшла онлайн