fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Бездушні

В Бразилії зняли горор «Бездушні» за українською міфологією (трейлер)

968

Бразильська стрімінгова платформа Globoplay випустила перший сезон серіалу про надприродне «Бездушні» (Desalma), сюжет якого обертається навколо слов’янської міфології. У трейлері показано святкування Івана Купала.

Перший сезон шоу під назвою Desalma («Бездушні») розповідає про містичні зникнення людей саме на фоні Івана Купала, повідомляє інформаційно-розважальний ресурс Geek.informator. Серіал з елементами фентезі, заснований на слов’янській міфології, покаже історію трьох сімей, а також зв’язок минулого та теперішнього.

За сюжетом, в 1988 році у бразильському місті Брігіда, заснованому мігрантами з України, зникає дівчина Галина. У день зникнення місцеві жителі святкували Івана Купала. Це неабияк збентежило людей, що проживали в невеличкому містечку на півдні Бразилії. Після цього тут вирішили відмовитися від святкування, бо були впевнені, що все це через нього.

Через 30 років місто готується повернути святкування Івана Купала , але відбувається щось дивне – відродження колишніх традицій призводить до непередбачуваних ситуацій.

Дивіться офіційний міжнародний трейлер серіалу «Бездушні»: відео

У трейлері серіалу дівчата у слов’янському вбранні виконують магічні ритуали під час святкування Івана Купала. Також можна побачити відьму, яка співає в якості заклинання українську народну пісню «Розпрягайте, хлопці, коні», щоправда дещо з акцентом. А хлопчик у вишиванці їсть борщ, що нагадує кров.

Прем’єра «Бездушних» відбулася у жовтні минулого року на бразильському потоковому сервісі Globoplay. Творці вже відзняли 10 серій, кожна з яких триває 40-60 хвилин. Герої спілкуються португальською, іноді звучить українська мова. Рейтинг IMDB на час написання статті: 7,2.

Бездушні

Фото: © Facebook Desalma 

Бездушні

Бездушні

Бездушні

Бездушні

Бездушні

Бездушні

Читайте також –

«Словʼяни»: вийшов український трейлер історичного серіалу