fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

спіймати кайдаша

Український серіал «Спіймати Кайдаша» з’явиться на Netflix

1 077

Сучасна екранізація повісті Івана Нечуй-Левицького – серіал «Спіймати Кайдаша» вийде на стримінговій платформі Netflix 29 березня.

Про це повідомляє Forbes Ukraine. Як зазначається, на Netflix вже можна переглянути 21 український фільм, а наприкінці місяця до підбірки долучиться «Спіймати Кайдаша».

За темою: Netflix придбав вже сім українських фільмів для своєї платформи, незабаром їх стане втричі більше

Нагадаємо, інтерпретація твору Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я» вийшла на телеканалі СТБ навесні 2020 року. Бюджет серіалу – 26,7 млн грн, Мінкульт профінансував половину вартості виробництва. Пізніше серіал виклали у мережу, сумарна кількість переглядів усіх 12 серій на Youtube наразі сягає понад 32,7 млн переглядів. У 2021 році серіал «Спіймати Кайдаша» отримав «Золота дзиґу» за найкращий ігровий серіал.

За темою: “Спіймати Кайдаша” онлайн: вийшла розширена версія серіалу

спіймати кайдаша

Сценаристкою виступила українська режисерка Наталка Ворожбит. Вона перенесла відому сім’ю Кайдашів у сучасні реалії ХХІ століття. За сюжетом, Лаврін повернувся з армії й тепер хоче погуляти, а Карпо одружується з Мотрею. Але її характер не зовсім сумісний із характером свекрухи.

Наталка Ворожбит і режисер Олександр Тимченко

Крім «Спіймати Кайдаша», як ми раніше повідомляли, 30 березня на Netflix з’явиться перший у світі кулінарний тревел «Борщ. Секретний інгредієнт» із Євгеном Клопотенком.

Читайте також

Фільм «Борщ. Секретний інгредієнт» із Євгеном Клопотенком вийде на Netflix