fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Скажене весілля 2 онлайн

«Скажене весілля 2» онлайн: фільм офіційно виклали у відкритий доступ

3 924

Ще не бачили? Дивіться “Скажене весілля 2” онлайн – комедію Влада Дикого офіційно виклали на Youtube для всіх бажаючих.

Про це стало відомо з офіційного Youtube-канал “1+1” – виробника комедії. Пройшов рік з подій попереднього весілля в родині Василя Середюка. Франсуа повноцінно прийняли, Катя щаслива зі своїм чоловіком. І все добре, поки друга дочка не вирішила теж вийти заміж. Як і раніше, Василь Середюк робить все можливе, щоб весілля не відбулося.

Режисером-постановником продовження комедії “Скажене Весілля” знову виступив Влад Дикий. Роль старшої доньки родини Середюків Наталки зіграла Катерина Кузнецова, її нареченого – Юрій Левандовський.

В другій частині також з’явилися вже знайомі актори в повному складі – Назар Задніпровський, Леся Самаєва, Поліна Василина, Джиммі Воха-Воха, Олександр Кобзар, Віра Кобзар, Інна Приходько та Арам Арзуманян. Також засвітилися Юрій Горбунов, Потап, Олексій Завгородній (Позитив), Олексій Супрун (Петро Бампер), MONATIK, Олег Винник.

Дивіться «Скажене весілля 2» безкоштовно онлайн:

Фільм «Скажене весілля 2» став переможцем одинадцятого конкурсного відбору Держкіно. Загальний кошторис стрічки склав 15 млн грн, з яких від Держкіно творці отримали на виробництво 7 млн. грн (46,7 % загальної вартості виробництва стрічки).  Комедія протрималася в українському прокаті шість тижнів, за які встигла зібрати понад 41 млн грн.

Музичною темою другого фільму стала пісня “Свят! Свят! Свят!”, яку виконують Потап, Олег Винник та Оля Полякова.

У серпні стало відомо, що розпочалися зйомки продовження комедійної картини. «Скажене Весілля 3» знімає режисер Любомир Левицький. Вона розповість про наймолодшого с Середюків, який вирішив одружитися на… дочці циганського барона. Реліз стрічки запланований на 2021 рік.

скажене весілля онлайн

Нагадаємо, телепрем’єра «Скаженого весілля 2» Влада Дикого стала найрейтинговішим художнім фільмом з початку року серед усіх телеканалів України за 2020-й рік, як і найрейтинговішою програмою на «1+1» також за весь 2020 рік. Фільм зібрав біля екранів 3 143 558 глядачів, частку 22,9% за аудіторією 18-54 (міста 50 тис.+) та перевищив середньодобову частку каналу на 73%.

Читайте також

«Скажене весілля 2»: сцени, які не ввійшли до фільму