fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Скажене весілля 3

«Скажене весілля 3»: сцени, які не увійшли до фінальної версії фільму

643

Як полковник Попадюк розслідує крадіжку та допитує свідків Василя і Франсуа: дивіться сцени, які не увійшли до фінальної версії комедії «Скажене весілля 3», виробництва FILM.UA Group. 

Комедія режисера Любомира Левицького «Скажене весілля 3» стартувала в прокаті 25 лютого 2021 року, пробувши на великих екранах 12 тижнів. За цей час фільм переглянуло 303 814 глядачів, а бокс-офіс склав 28 983 074 грн. Таким чином, третя частина стала 5-ю стрічкою FILM.UA Group, що за касовими зборами подолала планку в мільйон доларів.

Ролики з фільму «Скажене весілля 3», які не увійшли до фінальної версії фільму, доступні для перегляду на офіційній сторінці комедії в YouTube або у нас на сторінці нижче.

Сцена “Василь і Франсуа в поліцейському відділку”

Опис: Стоямба! Полковник Попадюк — борець за закон і порядок усіх «Скажених весіль». Тому й у ситуації з коштовностями викриє злочинців.

Сцена “Франсуа — подільський дядько”

Опис: Перевірку пройдено: Франсуа — подільський дядько!

Сцена “Рада і Захар”

Опис: «На весіллі все має значення: сукня, ресторан, фата, тамада і навіть колір бутоньєрки». І коли це готово, залишається лише весь табір кликати!

Сцена “Запухляка в няньки”

Опис: Тамада — він і нянькою бути може! У цьому дуже впевнені Олька та Ашот. Тому довірили дочку Гаяне найкращому тамаді Яблунівки — Назарію Запухляку.

Сцена “Зрив весілля”

Опис: Як батька не проси, а весілля все одно буде скаженим! Захоплення Франсуа, викрадення Наталки… Хіба третього разу без пригод обійдеться?

За сюжетом, промайнуло чотири роки після останнього скаженого весілля старшої доньки, і ось стати на рушничок щастя планує наймолодший з родини Середюків – Захар. Традиційно для дітей Василя для створення сім’ї він обрав екзотичну пару – дочку циганського барона, красуню Раду. І хоч батько поклявся цього разу не псувати весілля, та і невістка йому до вподоби, але спокійне свято – не в традиціях Сердюків.

Головні ролі наречених виконали молоді українські актори Катерина Файн та В’ячеслав Хостікоєв. Роль батька нареченої зіграв Ігор Крикунов – керівник циганського театру “Романс”, актори якого зіграли в фільмі справжній циганський табір.

Також у фільмі зіграли: Назар Задніпровський, Леся Самаєва, Поліна Василина, Джиммі Воха-Воха, Олександр Кобзар, Віра Кобзар, Інна Приходько, Арам Арзуманян. До зіркового складу “Скаженого весілля 3” Юрія Горбунова, Потапа (Олексія Потапенко), Позитива (Олексія Завгороднього), Петра Бампера, Олега Винника приєдналися Надія Мейхер, Анна Трінчер та Валерія Товстолес.

За темою: Надія Мейхер, «Танці з зірками» та «Захар Беркут»: 10 несподіваних фактів про «Скажене Весілля 3»

Наразі третя частина франшизи про весільні клопоти родини Середюків «Скажене весілля 3» Любомира Левицького ексклюзивно доступна для перегляду онлайн на Київстар ТБ.

Нагадаємо, творці «Скаженого весілля» випустять новий комедійний серіал «Скажені сусіди» за мотивами української кінофраншизи. Слоган: «Всіх людей створив Бог, і тільки сусідів — диявол!». Проєкт складатиметься з 24 епізодів тривалістю по 25 хвилин кожен. Наразі триває підготовка.

Читайте також

Творці «Скаженого весілля» випустять комедійний серіал «Скажені сусіди»