fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

“Спіймати Кайдаша”: 31 серпня на СТБ стартує розширена версія серіалу

825

Кайдаші повертаються на екрани українців. Новий осінній сезон телепрем’єр глядач може розпочати переглядом розширеної версії серіалу “Спіймати Кайдаша”, показ якого телеканал СТБ розпочне вже з 31 серпня о 20:15.

Про це повідомляє телеканал. Творці вирішили порадувати прихильників – показати режисерську версію 12-серійної стрічки з діалогами та сценами, які не ввійшли в прем’єрний показ. Сценаристом та шоуранером проєкту виступила Наталка Ворожбит. 

“Спіймати Кайдаша” – це історія, знайома кожному українцю до болю. У центрі сюжету – життя простої сім’ї Кайдашів із села Семигори. Серіал зачіпає вічні теми: стосунки невістки і свекрухи, любов, дружбу, відданість.

За сюжетом життя восьми головних героїв в серіалі походять за сюжетними лініями на класичну повість “Кайдашева сім’я” Івана Нечуй-Левицького з тією відмінністю, що тут події розгортається хронологічно з 2005 по 2014 роки – протягом 9 років.

Спіймати Кайдаша. Тизер. Дивись з 31 серпня

З 31 серпня о 20:15 на телеканалі СТБ відбудеться показ розширеної версії 12-серійного серіалу «Спіймати Кайдаша»🔥Цієї весни нове прочитання повісті Івана Нечуя-Левицького спричинило небувалий резонанс, здобуло високі рейтинги та абсолютну любов глядачів.‼ Усе літо творців просили зробити продовження або повторний показ серіалу, і телеканал СТБ вирішив порадувати прихильників – показати режисерську версію з діалогами та сценами, які не ввійшли в прем’єрний показ.Став ❤ в коментарях, якщо чекаєш на прем'єру серіалу👇

Опубліковано телеканал СТБ Пʼятниця, 14 серпня 2020 р.

По темі: “Спіймати Кайдаша”: чим серіал такий популярний та де подивитись всі серії онлайн

Проєкт був знятий продакшн-компанією ТОВ “ПроКіно” для телеканалу СТБ. У 2018 році серіал виграв пітчинг Міністерства культури України та отримав 50% фінансової держпідтримки – від загального бюджету 26 млн грн. Режисером-постановником “Спіймати Кайдаша” виступив Олександр Тименко.

Значну роль у створенні серіалу зіграла авторка сценарію Наталка Ворожбит, яка до того писала сценарій для фільму “Кіборги” режисера Ахтема Сеітаблаєва, вона брала участь у всіх етапах створення серіалу.

Головні ролі у стрічці виконали Ірина Мак, Віктор Жданов, Тарас Цимбалюк, Григорій Бакланов, Антоніна Хижняк, Дарина Федина, Ярослав Безкоровайний, Роман Ясіновський, Юлія Врублевська та інші.

Нагадаємо, саундтреком до серіалу стала композиція “Шо з-під дуба” українського етно-гурту DakhaBrakha. Її ж можна було почути в американському серіалі “Фарго”, знятого за мотивами стрічки братів Коенів.

Подивитися онлайн розширену версію “Спіймати Кайдаша” можна буде на сайті телеканалу СТБ вже незабаром.

Читайте також

“Дике поле”, “Мої думки тихі” та інші: на свята “Суспільне” покаже українські фільми