fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

зйомки Брюс

Багато боїв, трюків та перегонів: стартували зйомки 4-серійного бойовика «Брюс»

396

В Україні розпочалися зйомки міні-серіалу «Брюс» у жанрі гостросюжетного бойовика. Стрічка розповість історію дружби двох чоловіків – таксиста і мільйонера, людей з різних світів, які заради порятунку своїх дітей разом долають серйозні випробування.

“«Брюс» – як данина Голлівуду, з посиланнями на легендарне кіно, але з нашим характером. Це серіал, просочений величезною кількістю екшену, драматичних перипетій і щирих почуттів”, – розповів режисер майбутньої стрічки Антон Скрипець.

За сюжетом, колишній військовий Брюсовський на прізвисько Брюс працює водієм таксі. Він збирається провести вихідний день разом із сином Юрою, але плани змінює прохання знайомого забрати з дитячого табору сина мільйонера. Брюс бере замовлення і машину товариша, та й Юра не проти покататися на дорогій іномарці. Але просте прохання має непрості наслідки – дорогою герої стають жертвами викрадення. Разом із сином багатія забирають і дитину Брюса, і тепер пошуки хлопців стають головною метою двох раніше незнайомих і зовсім різних батьків.

Бойовик складатиметься із чотирьох серій по 45 хвилин. Перші кадри фільму відзняли на території Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія». Зйомки кінокартини «Брюс» триватимуть до кінця травня.

“Ось уже в перший день я знімаюся з ефектним гримом – побите обличчя показує, що мій герой не стоїть осторонь. Мені належить виконати чимало трюків і кулачних боїв, але я готувався заздалегідь – було багато тренувань, репетицій”, – розповідає виконавець головної ролі Дмитро Малков – український актор, режисер, сценарист і відеоблогер.

За словами актора, у фільмі буде багато боїв, трюків, перегонів, швидкості та драйву.

зйомки Брюс

У серіалі також зіграють: Борис Хвошнянський, Дмитро Паламарчук, Олеся Гайова, Олександр Пожарський, Катерина Гулякова, Олександр Печериця, Георгій Лещенко та інші.

Над виробництвом нового серіалу на замовлення ICTV працює українська кінокомпанія «Mamas Film Production». Режисер картини: Антон Скрипець. Сценарій: Артем Кобзан, Андрій Віштак, Денис Копнін. Продюсери: Ірина Храновська, Анастасія Штейнгауз, Ярослава Євтушенко, Алла Липовецька, Марина Квасова.

Прем’єра фільму відбудеться наступного року на телеканалі ICTV.

Читайте також

Творці «Скаженого весілля» випустять комедійний серіал «Скажені сусіди»