fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Я, Ніна

593

Жанр: Драма

Виробник: Яніна Соколова Продакшн

Художник-постановник: Влад Дудко

Сценарист: Марися Нікітюк

Оператор-постановник: Сергій Михальчук

Продюсер: Олеся Корженевська

Кастинг директор/агент актора: Алла Самойленко

Прем’єра: 2021

Бюджет: ₴ 16 838 936

В ролях: Валерія Ходос, Яніна Соколова, Валерій Харчишин

Молода успішна журналістка Ніна здається цілком щасливою: коханий чоловік, двоє дітей, улюблена робота, друзі та молодість. Проте одного дня їй діагностують рак. Ніні роблять операцію з видалення внутрішніх жіночих органів. Оперує онкологиня Олександра, молода лікарка з міжнародним досвідом. Саме вона стає для Ніни найближчою людиною, точкою опори та символом одужання.

Ніна намагається утримати статус-кво на роботі та вдома, але хвороба змушує змінюватись. Закоханість, виснажливі медичні процедури та інший ритм життя допомагають Ніні знайти глибший контакт із собою. Жінка починає дихати на повні груди та діє так, як не діяла б ніколи раніше. Вона знімає перуку в прямому ефірі, відкрито говорить про пережите та досліджує нові грані своєї чуттєвості. Витримавши натиск надмірно допитливих колег та зіткнувшись із глибокою самотністю, Ніна знаходить в собі сили, щоб почати все з нової сторінки.

Цікаві факти:

  • 22 травня 2019 року Соколова написала у Facebook про те що вона сім місяців боролася з онкологією та вилікувалась. Тоді ж вона повідомила про мультимедійний проєкт “Я, Ніна”, спрямований на підтримку онкохворих людей.

Залишити відповідь