fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

“Нове українське кіно” — незалежне видання про сучасний кінематограф України. Щодня наша редакція розповідає про головні новини зі світу вітчизняного кіно, спираючись на принципи достовірності та неупередженості. В той же час ставимо собі за мету підтримку вітчизняного кіновиробництва за рахунок створення для масового глядача найбільш повного і об’єктивного галузевого ЗМІ.

Ми діємо свідомо і відповідально; даємо можливість бути почутими тим, кого не чують; дбаємо про те, щоб наші публікації охоплювали всю українську індустрію повнометражного ігрового кіно, що створюється, відповідно, українською мовою.

В своїй щоденній роботі прагнемо відповідати міжнародним професійним стандартам. Всі наші матеріали ґрунтувалися на інформації з названих джерел. Усі претензії, що надходять до редакції, ретельно вивчаємо, адже поважаємо наших читачів. І робимо усе можливе, щоб ставати щодня кращими.

Рекламні матеріали

Можливі рекламні формати оговорюються з редакцією за цією поштою: editors@cinema.in.ua

Ми гарантуємо:

  • Розміщення матеріалу на головній та на внутрішніх сторінках сайту
  • Розміщення матеріалу в соціальних мережах (у фейсбуці, інстаграмі, твіттері та телеграмі), а також на інших заздалегідь оговорених платформах.

Усі рекламні матеріали виходять виключно з поміткою “Промо”.

Редакція може накласти вето на публікацію будь-якого рекламного матеріалу. У всіх спірних питаннях право на кінцеве рішення залишається за уповноваженим представником редакції.

Правила використання матеріалів

Всі матеріали, опубліковані “Нове українське кіно”, належать редакції, якщо в самому тексті не вказано інше. Використання матеріалів дозволяється за умови обов’язкового посилання.

З усіх питань пишіть на editors@cinema.in.ua