fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

20 міст, 4 країни: прем’єра фільму “Ukraїner. The Movie”

152

В один день – 1 листопада о 19:00 одночасно в понад 20 містах і 4 країнах творці “Ukraїner” покажуть повнометражний фільм про один день країни.

Стрічка стане новим кроком у розвитку української тревел-журналістики та сторітелінгу. До цього формат експедицій і розповіді про культуру, ремесла, життя й побут людей, цікаві ініціативи в різних куточках України був частково втілений у проєкті “Ukraїner”, засновником якого є Богдан Логвиненко.

“Кілька років тому ми зрозуміли, що всі наші експедиції можна було б об’єднати в одному великому метрі. Ми мало знаємо про країну, у якій живемо. Ще менше ми її уявляємо. Нам страшенно хотілося б мати німецькі дороги, французькі круасани, італійську піцу, жити в британському житловому кварталі, називати гори “маленькими Альпами” і їздити відпочивати до “українських Мальдів”. Нам так бракує уявлення про своє, власне. Ми хочемо через фільм “Ukraïner. The Movie” розширити межі розуміння нашої країни”, — коментує Богдан.

Дивіться офіційний трейлер “Ukraїner. The Movie”: відео

Трейлер – Ukraїner. The Movie.

Кілька років тому ми зрозуміли, що усі наші експедиції можна було б об'єднати в одному великому метрі. Ми мало знаємо про країну, у якій живемо. Ще менше ми її уявляємо. Нам страшенно хотілось би мати німецькі дороги, французькі круасани, італійську піцу, жити в британському житловому кварталі, називати гори "маленькими Альпами" і їздити відпочивати до "українських Мальдів". Нам так бракує уявлення про своє, власне. Ми хочемо через фільм розширити межі розуміння нашої країни. Ми хотіли вкласти наші три роки праці у фільм про буденне життя однієї з найбільш невідомих країн європейського континенту. У фільм, що розповідав би історії про героїв з різних куточків України, їхнє життя та побут, ремесла та мистецтво, цікаві ініціативи та культуру. У фільм про місця не пов’язані між собою, про різні світи, які об'єднує одна країна. У фільм, що показує один день з життя України.Ми довго шукали можливостей, аби втілити цю ідею і місяць тому знайшли – наша команда виграла конкурс Український культурний фонд, тож вже у жовтні цей фільм вийде онлайн та в ефірі декількох телеканалів #ЗаПідтримкиУКФ.І це поки тільки перший його трейлер, який потребує вашої підтримки <3

Опубліковано Ukrainer Середа, 4 вересня 2019 р.

 

“Ukraïner. The Movie” — це історія про буденне життя однієї з найбільш невідомих країн європейського континенту. Фільм розповідатиме історії про героїв із різних куточків України, їхнє життя та побут, ремесла й мистецтво, цікаві ініціативи та культуру. Персонажі цієї стрічки не пов’язані між собою, їхні світи різні, утім, ця різність об’єднує країну. Фактично стрічка “Ukraïner. The Movie” покаже один день із життя України.

Фільм об’єднує українців від Маріуполя до Івано-Франківська, від Ноттінгему до Варшави.

Фільм знято за підтримки Українського Культурного Фонду. Партнер показу у Києві — Довженко-Центр.

Довідка

Нагадаємо, Ukraїner — волонтерський медіапроєкт, який у дослідницьких експедиціях відкриває справжню, несподівану, цікаву та автентичну Україну. До творення проєкту залучено понад 300 волонтерів, а матеріали Ukraїner виходять уже десятьма мовами. Перше коло експедицій Ukraїner тривало з червня 2016-го до жовтня 2018 року та охопило всі історичні регіони, крім тимчасово окупованих територій. Наразі команда Ukraїner продовжує досліджувати традиції та фіксувати сучасну історію України.

Показ фільму у кінотеатрах 20 міст розпочнеться о 19:00 1 листопада. Прем’єри заплановані як у великих кінозалах, так і в невеличких приміщеннях, як у Києві та Лос Анжелесі, так і в Царичанці та Іваньках. Перебуваючи на одному з цих показів, ви зустрінетесь із командою проєкту та фільму та зможете поспілкуватись наживо, у якій точці на мапі ви б не були.

 

Джерело: online.ua