Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Каховський об’єкт фільм

Як знімають зомбі-горор «Каховський об’єкт»: вийшло backstage відео фільму

З’явилось перше відео зі знімання українського фільму про зомбі «Каховський об’єкт» режисера Олексія Тараненка, в backstage – моторошні бункери, грим і атмосфера справжнього пекла.

Триває фільмування повнометражної художньої стрічки у піджанрі зомбі-муві «Каховський об’єкт», прокат якого запланований на осінь 2025 року. Творці поділилися першим відео та новими фото зі знімального майданчика, яке дозволяє побачити як проходить процес створення горору.

Українські воїни vs радянські зомбі

Події фільму відбуваються під час повномасштабного вторгнення. Після підриву Каховської дамби загін українських військових на чолі з бійчинею з позивним Мара потрапляє до таємного радянського бункера, що був виявлений на дні водосховища, в якому під час холодної війни срср проводив досліди на людях. Наслідки цих дослідів все ще знаходяться у цьому бункері у вигляді напівживих трупів солдатів армії срср. Тепер, щоб вижити, українцям треба перемогти радянських зомбі, власний страх, а також подолати внутрішні суперечки та довіритися один одному.

Фото: Film.UA

Знімання стрічки «Каховський об’єкт» розпочалося в березні в Києві й відбувається на кіностудії Film.UA та інших локаціях. «Темні, прогнилі совєцьким духом, бункери на дні зруйнованої Каховської дамби та моторошний грим — над кожною деталлю працює велика команда професіоналів, щоб відтворити в кадрі справжнє «радянське пекло під землею».

Каховський об’єкт backstage

Дивіться backstage відео фільму «Каховський об’єкт»

«Каховський об’єкт» – другий фільм у всесвіті кіногероїнь Film.UA

Образ Мари — це збірний портрет жінок, які боронять Україну. Прототипами стали відомі військові, волонтерки й медикині — Ярина Чорногуз, Оксана Струм, Нава та Мар’яна «Мара» Нечипоренко. Акторка Марина Кошкіна пройшла військову підготовку для цієї ролі. Чоловічі ролі виконують Володимир Ращук, Олександр Яцентюк, Ірина Кудашова та Андрій Жила.

«Каховський об’єкт» фільм про зомбі

«Каховський об’єкт» продовжує серію горорів про «Кіногероїнь темних часів» і розвиває всесвіт, започаткований «Конотопською відьмою». Над фільмом працює та ж команда — продюсерка Ірина Костюк, виконавча продюсерка Олександра Лозинська та сценарист Ярослав Войцешек.

Вихід фільму заплановано на осінь 2025 року.

Читайте всі новини «Нове українське кіно» у соціальних мережах

Facebook | Telegram Twitter | Instagram | Threads | YouTube