fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Безпечний спосіб вивести біткоін на карту 

112

Якщо людина цікавиться віртуальною валютою, то вона однозначно чула про Біткоін. Адже саме біткоін являється однією з перших віртуальних валют, яка надає можливість непогано заробити. Але ось виникає необхідність здійснити вивід bitcoin на Монобанк, і бажається зробити це з максимальною вигодою та мінімальною комісією.

Зробити задумане допоможе сервіс https://letspay.me/ua/change/btc/mono_uah, де обмін виконується в автоматичному режимі, беручи до уваги мінімальну комісію. На сьогоднішній день, придбання, обмін чи продаж криптомонет являється направленням, що має широкий попит. Подібні монети мають найбільшу вартість, тому приваблюють інвесторів, що зацікавлені у доході.

Як виконується обмін: головні особливості 

Онлайн-обмінник Let’s Pay дозволяє виконати потрібні дії за кілька хвилин. Певне, ні один обмінник не здатен запропонувати подібне. Зайшовши на сторінку обмінника, користувач матиме змогу перед цим ознайомитися з курсом, подивитися, який узагалі резерв готові запропонувати. Далі знадобиться вказати потрібну кількість монет, які бажаєте обміняти. Одразу ж людина бачить скільки коштів буде зачислено, беручи до уваги комісію. Після того, як користувач подає заявку, отримує наступну актуальну інформацію:

  • Дата та час, коли запит було сформовано;
  • Кількість біткоїнів, що пішли на обмін;
  • Курс, який наразі діє;
  • В якому статусі знаходиться заявка.

Після всього цього, кошти переводяться на ту карту, яку вказали. Ще однією зручністю являється те, що користувач має змогу поповнити одразу кілька карт. Зробити це просто, достатньо вказати дані та розмір суми, яка повинна прийти на кожну з банківських карт. Незважаючи на те, що подібні заявки обробляються вручну, все одно багато часу не знадобиться.

Що потрібно взяти до уваги, щоб безпечно обміняти криптовалюти? 

Щоб все  пройшло як потрібно, необхідно звернути увагу на наступні фактори:

  • Курс обміну, який діє наразі та розмір комісії;
  • Легкість та швидкість заповнення даних у заявці;
  • Виконання фінансових операцій в автоматичному режимі;
  • Наявність великого резерву;
  • Швидкість з якою обробляється заявка;
  • Професіональна допомога технічної підтримки.

Обмінник-онлайн, завжди готовий запропонувати клієнтам умови співробітництва, які будуть дуже вигідні. До речі, користувачі мають змогу виводити не тільки біткоїни, але й інші віртуальні монети, якщо у цьому виникне бажання та необхідність.

Вивести гроші на карту ще ніколи не було так просто. Важливо те, що для цього не потрібно якихось особливих знань чи зусиль. Достатньо виконувати вказівки і отримати кошти максимально швидко, з мінімальною комісією. Це являється однією з найбільш важливих переваг обмінника Let’s Pay.