fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Дім за склом

“Дім за склом”: стартували зйомки фільму від режисера “Із зав’язаними очима” (тизер)

515

Розпочалося виробництво повнометражної драми “Дім за склом” режисера та сценариста Тараса Дроня, відомого за фільмом “Із зав’язаними очима”. Реліз стрічки запланований на 2022 рік.

Про це повідомляє Держкіно. Головну роль у картині виконує Ірина Веренич-Островська (“Мої думки тихі”). Вона грає ділову сучасну жінку, в якої в житті все ідеально: від порядку вдома до чітко збудованого статусу в суспільстві. Поки одного вечора не зникає її донька прямо під час святкування випускного вечора. Зникає вона не сама, а разом зі своїм хлопцем, не значно старшим від неї. Вікторія, мама дівчини, розпочинає пошуки, але як це зробити, щоб не заплямувати собі репутацію, коли є підозра, що дівчина займалась незаконним розповсюдженням наркотиків через мережу інтернет. Вікторія не вірить в припущення слідства, а особливо своєму колишньому чоловіку, якого вважає невдахою і справжньою причиною трагедії. Мама розпочинає своє розслідування справи та чи не варто спочатку розібратись з собою. Історія про перекладання відповідальності за те, що сталось, перетворює врівноважену жінку на безжалісного монстра, готового йти по головах, щоб не зруйнувати свій комфортний світ.

Дім за склом

Дивіться тизер драми “Дім за склом”: відео

Перший знімальний день пройшов в селі Циблі Бориспільського району, де команда фільму знайшла незвичну локацію — затоплену церкву. Частина фільму буде зніматися в місті Українка, частина — в Києві.

Співавтором сценарію картини виступив Якуб Присак, оператор-постановник — Олександр Поздняков, художниця – постановниця — Марія Островська, звукорежисер — Сергій Степанський. Продюсери фільму — Ігор Савиченко та Валерія Сочивець.

Виробництво стрічки торішнього переможця Варшавського міжнародного кінофестивалю (фільм “Із зав’язаними очима”) здійснює кінокомпанія “Директорія Кіно” за підтримки Державного агентства України з питань кіно, у співпраці із компанією “Сучасне Українське Кіно”.

Кінопроєкт фільму “Дім за склом” став одним із переможців Чотирнадцятого конкурсного відбору Держкіно. Загальний бюджет картини — 25,1 млн грн, з яких 20 млн — державна фінансова підтримка. Картина знімається на 35 мм плівку, команда планує завершити його виробництво наприкінці 2021 року.

Прем’єра картини запланована на осінь 2022 року.

Дім за склом

Читайте також

Прем’єри весни 2021: українські фільми, на які слід чекати цього сезону