fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Люксембург Люксембург Антоніо Лукіча

Фільм “Люксембург, Люксембург” Антоніо Лукіча представлять на Венеційському кінофестивалі

200

Світова прем’єра фільму “Люксембург, Люксембург” Антоніо Лукіча з учасниками реп-гурту “Курган і Agregat” в головних ролях відбудеться на 79-му Венеційському міжнародному кінофестивалі.

Про це порталу “Нове українське кіно” повідомляє PR-агенція Move in Movie. Стрічка виробництва кінопродакшену ForeFilms змагатиметься за головну нагороду конкурсної програми “Горизонти”.

Фільм “Люксембург, Люксембург” розповідає про братів-близнюків, які намагаються дати раду власному життю, в якому раптово з’являється давно зниклий батько.

Люксембург Люксембург Антоніо Лукіча

“За кілька днів до початку повномасштабної війни нам прийшов лист про те, що наш фільм відібрано до Венеційського кінофестивалю. Це була велика радість, але після 24 лютого постало питання – як встигнути закінчити фільм? Багато хто поїхав із країни, хтось був на фронті, команда була буквально розкидана по Україні та за її межами. Завдяки тому, що ЗСУ звільнили Київську область, частина команди та режисер змогли повернутися до Києва і продовжити роботу. Ми все ж таки встигли і зараз маємо честь представляти Україну на міжнародній кіноарені та зможемо говорити про війну з росією за допомогою культурної дипломатії”, — зазначають продюсери фільму Анна Яценко та Володимир Яценко.

Тизер стрічки 

“Люксембург, Люксембург” – це другий повнометражний фільм українського режисера Антоніо Лукіча. Попередня стрічка режисера, комедія “Мої думки тихі” стала лауреатом Національної кінопремії “Золота Дзиґа”, Національної премії кінокритиків “Кіноколо”, а також отримала спеціальний приз журі на Міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах.

“В часи війни важко оцінити важливість потрапляння фільму в офіційну програму на фестиваль класу А – такий, як Венеційський, – каже режисер фільму Антоніо Лукіч. – Так, це малесенька перемога – адже нашу культуру визнають. Так, наш прапор і наша країна будуть представлені на форумі, гідному, наприклад, Ліги Чемпіонів або Чемпіонату Світу – тільки в кіно”.

Головні ролі у стрічці виконали учасники реп-гурту “Курган і Agregat” – брати Раміл та Аміл Насірови. Виробництвом фільму займався кінопродакшен ForeFilms. Стрічка створена за підтримки Держкіно України.

79-й Венеційський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 31 серпня до 10 вересня.

Читайте також

Фільм «Памфір» отримав дві нагороди на міжнародному кінофестивалі в Сербії