fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Фільм “Сторонній” переміг на фестивалі в Токіо

342

Фільм Дмитра Томашпольського “Сторонній” визнано кращим  повнометражним фільмом на Міжнародному кінофестивалі Bloodstained Indie Film Festinal у Токіо –  секція SCI-FI (фантастика).

Це вже шостий міжнародний кінофестиваль за участі “Стороннього”: фільм був представлений у Південній Кореї, США та Канаді, на черзі – Індія та Колумбія. В Онтаріо на Міжнародному кінофестивалі хоррорів Terror In The Bay Film Festival “Сторонній” отримав нагороду за найкращу операторську роботу (оператор-постановник – Сергій Смичок).

За сюжетом, команда синхронного плавання зникає під водою у басейні під час виступу, а пацієнтка водолікарні щезає під час прийому хвойно-перлинної ванни. Яким чином ці події пов’язані та як це стосується ляльки з живим волоссям? Це доведеться розслідувати інспектору Глуховській, у кар’єрі якої не було жодної нерозкритої справи. А ще – інспектору доведеться з’ясувати, хто ж вона насправді.

Головні ролі у фільмі виконали Анастасія Євтушенко, Даша Трегубова, Сергій Калантай, Анна Сухомлин, Марія Чуприненко. Продюсер – Олена Дем’яненко.

В українському кінопрокаті фільм “Сторонній” очікується у 2020 році.

Джерело

Більше фото з фільму:

Залишити відповідь