fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Гніздо горлиці

“Гніздо горлиці”: Римма Зюбіна візьме участь у спільному перегляді фільму онлайн

822

Цієї суботи маріупольський осередок Української академії лідерства запрошує на кінопоказ фільму “Гніздо горлиці” онлайн. Після перегляду до обговорення стрічки приєднаються головна акторка Римма Зюбіна, режисер Тарас Ткаченко та продюсер Андрій Суярко.

Кінопоказ в рамках проєктів “Фільмарі” та “BackFilm” від УАЛ Маріуполь відбудеться 6 червня о 17:30 онлайн. Для участі зареєструйтеся за посиланнямПісля спільного онлайн-перегляду пройде обговорення фільму, на якому буде присутній режисер Тарас Ткаченко, продюсер Андрій Суярко та головна акторка Римма Зюбіна – з ними можна буде поспілкуватися та задати питання.

Подія відбудеться за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Інформаційний партнер — “Нове українське кіно”.

Фільмарі

Фільм “Гніздо горлиці” розповідає про Дарину, яка, коли їхала працювати до Італії, і не думала, що її спокійне життя може змінитися. Зустріч із сином роботодавця, з яким у неї склалися теплі стосунки, змушує її задуматися про вибір між чоловіком і донькою, які залишилися вдома, та новим захопленням. Повернувшись в Україну, вона бачить різницю між життям до і після Італії.

Сценарій фільму написаний на основі роману Василя Мельника. В 2016 році він завоював головний приз Національного конкурсу Одеського міжнародного кінофестивалю.

Головні ролі в картині зіграли Римма Зюбіна, Віталій Лінецький, Мауро Чіпріані, Ліна Бернарді, Микола Боклан, Олександра Сизоненко, Максим Канюка, Наталія Васько та ін.

Читайте також

7 нових екранізацій книжок, які вже можна подивитися онлайн