fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Кінопроєкт «Голоси регіонів України» запрошує зняти власний документальний фільм на смартфон

284

Україно-французький освітній кінопроєкт «Голоси регіонів України» – це унікальний курс для українських документалістів, режисерів та журналістів з Дніпра, Львову, Миколаєва, Сум та Харкова.

Про це порталу «Нове українське кіно» повідомили в PR-службі заходу. Кінопроєкт «Голоси регіонів України» шукає креативні ідеї документальних фільмів не більше 30 хвилин за хронометражем, фільми, що задають неочікувані ракурси та прагнуть впливати на гідність, свободу та права людини.

Організатори оберуть 8 найкращих ідей та запросять їх авторів на 3-х місячне навчання, протягом якого вони зможуть вибудувати структуру готового задуму на основі французької школи та зняти епізоди майбутнього фільму. На всьому шляху учасників супроводжуватимуть ментори — професійні документалісти Анна Акулевич (Україна) та Володимир Лєон (Франція), вони допомагатимуть в реалізації документального фільму.

Подати заявку можна за посиланням. Фінальний дедлайн прийому ідей — 5 липня 2021 року.

Кінопроєкт Голоси регіонів України

Що чекає на учасників?

6-денний семінар-практикум в Києві разом з менторами проєкту. В цей період учасники будуть працювати над поглибленням ідеї та створенням основи майбутнього фільму. Згодом йтиме процес написання.

3-х місячне навчання в онлайн-форматі з менторами: розробку та просування проєктів від ідей до скаутингу, підхід до героїв, пошук художньо-виражальних засобів. Проведення семінарів, лекцій, письмові та відео-вправи.

5-денний майстер-клас в Києві. Презентація і показ тизерів міжнародним продюсерам, які проаналізують роботи та дадуть професійні відгуки створеним тизерам. Та головне – можливість зняти бажаний документальний фільм і представити його на міжнародному форумі EurasiaDoc.

Хто може взяти участь?

До участі запрошується молодь з Дніпра, Львову, Миколаєва, Сум, Харкова. А саме — режисери документальних або ігрових фільмів, журналісти, письменники, студенти факультетів режисури та творчих спеціальностей, медіа, PR, режисери, які не мають фахової освіти, але мають власні відео роботи. Перш за все — автори, що аналізують сучасний світ, по новому дивляться на соціальні виклики та прагнуть на них впливати; автори, у яких є ідея або історія власного міста, регіону, сім’ї, або будь-чого, що чіпляє.

Вікових обмежень немає, освіта вища, або неповна вища. Головне — бажання та здатність виражати себе за допомогою кіно-мови. Все що потрібно – смартфон.

Участь в проєкті безкоштовна. Для учасників також враховане проживання та харчування у Києві за рахунок проєкту. Транспортні витрати програма не покриває.

Проєкт проводиться за підтримки Українського Культурного Фонду. Дізнатися детальніше про участь можна написавши на електронну адресу організаторів voicesofregions@gmail.com.

Читайте також

9-й фестиваль позитивного кіно «Кіносарай» оголосив переможців