fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

кіновернісаж

“Кіновернісажів просто неба”: 96 фільмів за 53 дні та 20 000 глядачів (підсумки)

432

З 25 липня по 15 вересня в рамках проєкту «Кіновернісаж просто неба» було показано 47 повнометражних і 49 короткометражних фільмів. Щодня захід відвідувало від 200 до 400 глядачів, таким чином аудиторія проєкту склала близько 20 000 осіб.

Про такі цифри порталу “Нове українське кіно” повідомили організатори заходів. «Нас часто питали, чи вистачить нам фільмів для показів протягом такого великого проєкту. Але ми навіть не встигли показати всі картини з нашого віш-листу — настільки багато у нас вартих уваги фільмів», — розповіла продюсерка проєкту й засновниця Up Ua Studio Поліна Герман.

До програми показів увійшли ігрові фільми для широкої глядацької аудиторії, авторське кіно, документальні стрічки, фільми для дітей і підлітків, фестивальні короткометражні роботи тощо. Серед них: «Мої думки тихі», «Додому», «Припутні», «Гірська жінка: На війні», «Поводир», «Істальгія», «Віддана», «Скажене весілля», «Дике поле» та інші.

Важливу частину проєкту склали презентації картин, які виходять у прокат 2020 року.

Кіновернісаж

Серед запрошених гостей були режисери Ахтем Сеітаблаєв, Аркадій Непиталюк, Володимир Тихий, Роман Бондарчук, Олег Сенцов, Марися Нікітюк, Надія Парфан, актори Дмитро Хомяк, Василь Вірастюк, Dzidzio, Дмитро Сова, Євген Ламах, Катерина Молчанова, продюсери Володимир Філіппов, Дмитро Суханов, Юрій Мінзянов, Сергій Лавренюк, Анна Паленчук, Андрій Границя, Марко та Уляна Супрун, тобто майже усі провідні кінодіячі сучасної України та представники «нової хвилі» українського кіно.

Організатором проєкту «Кіновернісаж просто неба» стала українська кінокомпанія “Up Ua Studio” за підтримки Держкіно України, Шевченківської райдержадміністрації та КО «Київзеленбуд». Команда також висловлює подяку членкині Ради з державної підтримки кінематографії Людмилі Горделадзе за консультації та поради щодо формування програми кінопоказів.

Читайте також

Дивні дні: «Київський тиждень критики» оголошує програму ретроспективи