fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

кліп Щасливі люди

Саундтрек «Зірки за обміном»: вийшов кліп на пісню «Щасливі люди» Олі Полякової та Dzidzio

437

Актори стрічки «Зірки за обміном» Оля Полякова та Dzidzio представили кліп на пісню «Щасливі люди», яка стала саундтреком сімейної комедії.

«Щасливі люди» — перший спільний трек артистів. До кліпу увійшли найчуттєвіші, найромантичніші й найкомічніші кадри з фільму. У ролику можна зустріти головних героїв — Полю та Фому до й після їхнього перевтілення.

Автором слів та музики став актор та продюсер комедії «Зірки за обміном», лідер гурту «DziDzio» Михайло Хома: «Ще на початку зйомок до мене підійшов режисер фільму і сказав, що потрібен саундтрек. Я попросив описати фільм одним реченням. Коли почув про що воно, то мені все зійшлося. Люди часто забувають, що вони щасливі. А в нашій пісні, як і в щасті, все найголовніше — у простоті, — розповідає автор та виконавець. — З Олею ми працювали легко, гарно, натхненно, співали, записували на студії і дивилися одне одному в очі. Зробили пісню щирою, справжньою, щоб вона потрапила і нам, і слухачам прямісінько с серце. Сподіваюся, вона буде нагадувати всім, що вони — щасливі люди на землі».

Дивіться кліп-саундтрек «Щасливі люди» до фільму «Зірки за обміном»:

За сюжетом сімейної комедії, непримиренні суперники на сцені, зірки шоу-бізнесу Поля Малякова та Фома Михайловський, несподіваним чином опинившись у тілах одне одного, намагаються повернути свої життя назад, але заради досягнення своєї мети кожному доведеться вирішити сімейні та романтичні проблеми свого опонента.

Головна героїня картини, Поля Малякова, прагне популярності й приносить у жертву сімейні стосунки: рідко бачить дітей та безперестанку вислуховує нарікання чоловіка про нестачу вільного часу. Та в один момент вона втрачає те, до чого так довго прагнула — головну нагороду року, яка, на превеликий подив поп-діви, потрапляє до рук затятого суперника Полі – Фоми Михайловського. І це лише початок зіркового протистояння, адже наступного ранку вони прокинуться в тілах один одного. Та чи вдасться зірковим суперником розставити все по місцях та віднайти своє тлумачення поняттю “щастя”?

В картині зіграли: Оля Полякова, DziDzio (Михайло Хома), Олег Волощенко, Сергій Либа, Дмитро Вівчарюк, Марія Пустова, Роман Халаїмов. Зіркові камео – Наталя Сумьска, Юрій Горбунов, Jerry Heil, Дядя Жора, Magic Five.

Режисер фільму – Олексій Даруга, автори сценарію – Сергій Касторних, Артур Петров, оператор-постановник – Тимофій Аврамчук. Продюсери – Єгор Олесов, Наталія Юхно, Михайло Ясинський, Оля Полякова. Стрічку знято у співпраці Kinorob (входить до складу Film.UA Group) та Secret Service Entertainment за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Прем’єра сімейної комедії відбудеться 1 січня 2022 року.

Читайте також

Прем’єри зими 2021-2022: нові українські фільми, які вийдуть на великі екрани