fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Нереальний КОПець

Перша українська поліцейська комедія «Нереальний КОПець» виходить в прокат

915

З 4 березня стартує всеукраїнська прем’єра комедії про патрульних «Нереальний КОПець», в якій роль генерала зіграв Стас Боклан, а зірковий патруль – Дмитро Ступка та Богдан Юсипчук.

«Нереальний КОПець» – нова комедія режисера та сценариста Олександра Бєляка (“Гола правда” 2020, “Сотка” 2018), в якій дебютував суддя проєкту “Танці з зірками” Влад Яма. Творці фільму обіцяють легку, дотепну та злободенну комедію.

За особистим зверненням Президента України, всі діти чиновників мають вчитися і працювати в Україні. Начальник поліції Петро Бурундяк (Стас Боклан) викликає з Америки сина Василя (Дмитро Ступка) і влаштовує його працювати патрульним до управління поліції в Одесі.

Досі основною роботою Василя Бурундяка було витрачання батьківських грошей, але зараз це задоволення вже в минулому. Напарником Василя стає суворий лейтенант Богдан Громов (Богдан Юсипчук), який отримав наказ підготувати Василя Бурундяка до Поліцейського Чемпіонату України, на якому вже через місяць буде присутній сам Президент. Чи вдасться Василю перетворитися з кволого мажору в зразок українського поліцейського, який поки думає лише про те, щоб не зіпсувати свій манікюр, заряджаючи табельну зброю.

У фільмі також знялись Ганна Саліванчук, Поліна Логунова, Андрій Осіпов, Жанна Березовська. Особливі актори фільму: Влад Яма — відомий український хореограф, та Борис Барський — український режисер, актор та учасник комік-трупи “Маски”.

Виробник фільму — компанія VAIT FILMS та Одеська кіностудія. Сценарист — Олександр Бєляк. Оператор-постановник — Вадим Дусьман. Художник-постановник — Крістіна Фрімова. Продюсер — Юлія Бєляк. Дистриб’ютор — B&H Film Distribution. Промокампанія відбувається за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Дивіться відео-фрагменти з фільму

Нагадаємо, допрем’єрний показ стрічки за участі акторів та творчої групи картини відбувся учора, 3 березня, у кінотеатрі “Оскар”, ТРЦ GULLIVER.

Нереальний КОПець

Читайте також –

Прем’єри весни 2021: українські фільми, на які слід чекати цього сезону