fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Лицарська фентезі-казка Антона Гойди “Джура-Королевич”: захопливі кадри зі зйомок

548

У мальовничому Тараканівському форті, що на Рівненщині, знімають повнометражний художній фільм “Джура-Королевич”. За сценарієм там розташований палац королівства русинів та поселення селян.

За сюжетом казки, Джура-Іванко у день свого шістнадцятиріччя дізнається, що він є сином короля Юрія Хороброго і що має очолити вирішальну битву зі Злом. Узурпатор престолу Егерт, який за допомогою чар вбив Юрія, бажає позбутися спадкоємця, щоб стати абсолютним володарем. І єдине, що дозволяє світу Добра перемогти, – це здатність Іванка слухати своє серце, вчиняти відчайдушні та жертовні вчинки.

Режисером фільму є Антон Гойда, продюсерами – Олег Щербина та Юлія Чернявська, авторами сценарію – Сергій Гаврилюк, Сергій Ухачевський, Кіра Волкова і Юлія Чернявська , за участю Братів Капранових.

У фільмі бере участь відомий акторський склад: Максим Cамчик, Таїсія-Оксана Щурук, Аліна Коваленко, В’ячеслав Довженко, Олексій Вертинський, Віталій Салій, Костянтин Темляк, Олександр Кобзар, Михайло Кукуюк, Євген Олійник, Олексій Тритенко, Дмитро Рибалевський, Володимир Ращук та інші.

Всього ж у фільмі задіяно близько 200 акторів, долучалися до зйомок і місцеві жителі. Кастинги проходили у Дубні, Тараканові, Збаражі, Києві.

Як зазначається, кінопроект фільму “Джура-Королевич” став одним із переможців восьмого конкурсного відбору Держкіно. Лицарську фентезі-казку створює кінокомпанія “Кобза фільм” за фінансової підтримки Держкіно.

Бюджет фентезі складає 28 мільйонів гривень.

На широких екранах українську лицарську казку очікують у 2020 році.

Дивіться захоплюючі кадри зі зйомок.

Джерело: ЧаРівне