fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Мирний-21

366

мирний-21Жанр: Воєнна драма

Виробництво: ISTMEN FILMS за підтримки Державного агентства України з питань кіно та UA Production

Дистриб’ютор: «Кіноманія», FILM.UA Distribution

Режисер: Ахтем Сеітаблаєв

Автор ідеї: Павло Сушко

Автори сценарію: Ярослав Яріш, Сергій Касторних, Анатолій Коцюрба

Оператор: Юрій Король

Продюсери: Ахтем Сеітаблаєв, Дмитро Малічев, Марія Дончик

Прем’єра: 22 лютого 2023 року

У ролях: Андрій Самінін, Максим Девізоров, Євген Ламах, Роман Ясіновський, Віктор Жданов, Олексій Тритенко, Марія Штофа, Лорена Колібабчук, Павло Лі, Андрій Мостренко, Лариса Руснак, Зоя Власенко, Сергій Фролов, Ігор Димов, Олег Стефан, Анатолій Ященко, Богдан Жданов, Олександр Бегма, Євген Черніков, Ярослав Безкоровайний, Марія Головацька, Олександр Кравченко, Віталій Бельський, Віталій Крапива

Синопсис.
Історія про довіру і її відсутність на тлі подій, які розгортаються на сході України на початку 2014 року. Головна тема розкривається через призму луганського прикордонного загону, бійців якого сепаратисти та російські спецслужби марно намагаються змусити зрадити свою країну.

Цікаві факти:

  • Фільм Ахтема Сеітаблаєва «Мирний-21» — історія спротиву Луганського прикордонного загону російським диверсійним угрупуванням у 2014 році.
  • Це стрічка про тих, хто не здався.
  • «Мирний-21» — не просто воєнна драма, це фільм про справжнє життя українських воєнних. Адже актори, які у фільмі грають прикордонників, наразі захищають нашу країну у лавах ЗСУ та ТРО від російських загарбників.
  • Вихід стрічки творці планували приурочити до Дня українського прикордонника у квітні 2022 року, натомість вихід у широкий прокат заплановано на 22 лютого 2023 року.
  • Над «Мирним-21» працювали одразу три сценаристи. Ярослав Яріш та Сергій Касторних – досвідчені автори, а ось Анатолій Коцюрба працював над сценарієм до фільму вперше. Анатолій – чинний полковник Державної прикордонної служби. Його запросили, аби максимально точно й коректно показати на екрані специфіку військової служби.
  • Зйомки розпочали у вересні 2021 року. Стрічку фільмували у Києві та у Військовій частині міста Васильків Київської області (Об’єднаний навчальний центр Повітряних Сил). Наразі фільм знаходиться на етапі постпродакшену.

Читайте новини фільму:

Від режисера «Кіборгів»: вийшов трейлер нового фільму Ахтема Сеітаблаєва «Мирний-21»

Фільм «Мирний-21» Ахтема Сеітаблаєва вийде у широкий прокат 22 лютого 2023 року (тизер-трейлер)

Прем’єри зими 2022-2023: нові українські фільми, які вийдуть в кінотеатрах цього сезону

Фільм «Мирний-21» презентують на одному з найбільших кіноринків Європи в Каннах

Багато екшн сцен та важка військова техніка: стартували зйомки фільму «Мирний-21» Ахтема Сеітаблаєва

ТОП-20: на які українські фільми очікувати у 2022 році