fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

На варті часу: в Україні вперше знімають історично-просвітницький фентезі-детективний серіал “Часова Варта”

506

Дивимося трейлер нового українського фантастичного серіалу про переміщення у часі в жанрі Sci-Fi, Action & Adventure “Часова Варта”.

“Місія нашого міністерства полягає в контролі просторово-часових коридорів…Вони відкриваються в певні періоди історії, і наша задача – не допустити втручання в природний хід часу. Часова Варта вже понад тисячу років, стежить за тим, щоб зловмисники з різних часових епох не вчиняли спроб нелегальних переміщень. А тим більше, не намагалися вплинути на хід історії…”.

Головну роль, пожежного із 21 століття, зіграв Олександр Курносов. Він буде завербований таємною організацією для того, щоб зупинити двох російських солдатів із XVII століття. Голову організації втілив Олексій Горбунов, а її агентами стали Сергій Сізонюк та Людмила Мілевич.

Також у серіалі зіграли телеведуча Леся Нікітюк і поп-виконавець Сергій Пархоменко (Поліграф ШарикOFF). Перша виконала роль письменниці Лесі Українки, а другому дісталася роль представника козацької еліти XVII ст.

Два сезони оригіналу були показані на іспанському каналі La1, а третій сезон був створений і показаний стрімінговим сервісом Netflix. Адаптацією матеріалу під Україну займалися Максим Курочкін, Оксана Савченко та Віталій Портников. Серіал створюється за підтримки УКФ.

Над проектом працюють

Автори сценарію: Максим Курочкін, Оксана Савченко

Співавтор: Віталій Портніков

Режисери: Ганна Смолій, Роман Синчук

Оператор: Євген Кирей

Художник-постановник: Інга Житня

Художники по костюмах: Інга Житня

Саунд-дiзайн: le Doyen Dolby Premier studio

Креативний продюсер: Михайло Панченко

Лінейний продюсер: Анастасія Косточко

Керівник проекту: Віталій Мірошников

Кастинг директор: Марія Радость

Прем’єра серіалу планується на теле- / VOD-платформах. Дата виходу поки невідома.

Кадри з фільму

Джерело

Залишити відповідь