fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Народне тріо: Потап, Олег Винник і Оля Полякова записали спільний хіт до “Скаженого Весілля 2” (оновлено)

344

Найпопулярніші та найнародніші артисти анонсували “скажену” прем’єру – їх об’єднав новий саундтрек “Свят! Свят! Свят!” до комедії “Скажене Весілля 2”, яка вийде у кінопрокат 25 грудня.

Автором композиції, традиційно, став музичний композитор обох частин фільму Потап. Тріо надихнув хітовий дует минулого року – хіт Потапа та Олега Винника “Найкращий день”. Пісня “Свят! Свят! Свят!” – це музикальна присвята усім улюбленим українцями святам.

“Ми з Олегом хотіли повторити успіх та шукали новий колір до нового хітового саундтрека. Оскільки пісня виходила весела та запальна, зрозуміли, що нам потрібна Королева Ночі! Ось так, в головній пісні всіх свят об’єдналися артисти, з якими у українців асоціюються свята”Потап.

“З Потапом ще з минулого року у нас склався чудовий творчий тандем. Тепер приєдналася Оля з ії гарячим темпераментом. Це цікаво, хоча і не просто. Коли збираються чоловіки разом – це одне, але, якщо між ними з’являється жінка – самі розумієте…Та результат сподобався усім!”Олег Винник.

“Класна пісня, українська, запальна – все, як я люблю. А компанія зібралась як треба”Оля Полякова.

За сюжетом кліпу глядачі святкують разом з артистами, прийшовши до них в гості: потрапляють на весілля Потапа, пробують паски разом з Олегом Винником і зустрічають Новий рік з Олею Поляковою. Яке ж свято без професійного ведучого, роль якого у відео виконав головний тамада “Божевільною весілля” – Назарій Запухляк (Юрій Горбунов)?

Прем’єра пісні та кліпа відбулась 5 грудня.

Дивіться офіційний трейлер “Скаженого весілля 2”: відео

Джерело: Film.ua