fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Ніч святого Валентина

289

Ніч святого Валентина

Жанр: Комедія, Мелодрама

Виробник: Tauras Films, Acme film, Три-я-да Продакшн

Дистриб’ютор: Multi Media Distribution

Режисер монтажу: Ігор Косенко, Володимир Сенченко

Художник-постановник: Люся Малишко

Художник по костюмах: Світлана Симонович, Софія Русинович, Оксана Саломатіна

Режисер: Володимир Лерт

Звукорежисер: Віталій Розинко, Денис Рискаль

Композитор: Юрій Гром

Сценарист: Максим Данкевич, Володимир Лерт, Сергій Кулибишев

Художник із гриму: Марія Пілунська

Оператор-постановник: Дмитро Яшенков

Продюсер: Сергій Баранов, Жилвінас Науйокас, Максим Данкевич

Прем’єра: 10 березня 2016

Бокс офіс Україна: ₴ 1 035 944

В ролях: Кирило Кяро, Дарія Астаф’єва, Олег Собчук, Олена Турбал, Костянтин Войтенко, Валентина Войтенко, Наталія Денисенко, Марк Дробот, Віктор Андрієнко, Олександр Ярема, Ніна Ніжерадзе, Олександр Печериця, Борис Таршис, Ольга Арутюнян, Дарина Орєхова, Юлія Домашець, Роб Фельдман, Ілля Прокопів, Володимир Ямненко, Світлана Ярмоленко, Андрій Джеджула, Катерина Рубашкіна, Андрій Кронглевський, Валентин Томусяк, Сергій Булін, Анастасія Воробчак, Микола Задорожний, Мішель Андраде, Микита Ломакін, Даша Казанцева

Ці забавні та зворушливі історії відбулися в День Святого Валентина – день, що став справжнім випробуванням для тих, хто поки що не знайшов свою пару. Коли навколо самі закохані, вітрини завалені сердечками й на всіх радіостанціях крутять цукрові пісні про кохання, так непросто бути самотнім.

Саме в цей день героїв фільму чекають круті повороти долі. Поки знаменитий рок-музикант поспішає дописати саундтрек до фільму не кого-небудь, а самого Гая Річі, він вперше за довгий час ненавмисно знаходить свою музу. Тим часом сором’язливий гінеколог в перервах між оглядом пацієнток закохується у фатальну красуню, яка потім виявиться його ж пацієнткою. Ну, а група студентів використовує свято як привід влаштуватит масштабну круту вечірку, яка закінчиться закрученою любовної інтригою.

Залишити відповідь