fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Нічний швидкий

“Нічний Швидкий” отримав нагороду “Best short film” в Канаді

885

Чорна комедія “Нічний Швидкий” сестер Артеменко стала кращим короткометражним фільмом місяця на Cinematography Awards в Канаді.

Про це повідомили творці стрічки. “Ми дуже раді, що “Нічний Швидкий” став переможцем місяця Canadian Cinematography AWARDS в Торонто. Але це лише перший крок, тепер ми позмагаємось за головну нагороду фестивалю серед решти 12 короткометражних фільмів, які також стали/стануть переможцями місяця. Це перша міжнародна нагорода фільму. Взагалі, міжнародна прем’єра мала відбутись в Румунії на фестивалі ClujShorts, але через карантин фестиваль перенесли”, – розповіла проєкту “Нове українське кіно” со-режисерка фільму Оксана Артеменко.

За її словами, зараз вони шукають можливість зробити з “Нічного Швидкого” повний метр. “В нас є цікаві ідеї на продовження”, – додала вона.

Дія стрічки відбувається в поїзді напередодні Нового року. Коли головний герой Толя отримує по голові валізою, що злетіла з верхньої полиці, він випадково відрізає собі палець. Його сусідка по купе Таня, що представилася на початку подорожі хірургом, починає рятувати його усіма підручними способами. Проте є проблемка, адже Таня не та, за кого себе видає…

Головні ролі в фільмі зіграли Дар’я Петрожицька, Андрій Ісаєнко, Богдан Буйлук та Наталка Кобізька. Сценарій написали Марина та Оксана Артеменко за мотивами оповідання Ганни Демидової “Палець”. Сестри Артеменко також виступили в якості режисерок стрічки “Нічний швидкий”.

Читайте також

Фільм “Носоріг” Олега Сенцова підтримав Польський кіноінститут