fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Петрик П'яточкін

Петрик П’яточкін повернеться на екрани у 2021 році

561

В Україні стартувало виробництво повнометражного мульфільму “23 Образи Петрика П’яточкина” за історією Наталі Гузєєвої. Реліз планується у грудні 2021 року.

На історіях про Петрика, який рахував слоників у знаменитому “бум-бурум-бурум-бурурум” із-під ковдри, виросло не одне покоління. І от, вперше з 1984 року, глядачі побачать нову історію про рудого непосиду. На цей раз в 3D-анімації від Studio KAPI.

Проект художнього анімаційного фільму для сімейного перегляду вперше було представлено на фестивалі популярної культури Kyiv Comic Con 2019. “23 образи Петрика П’яточкина” – це історія, яка вчить дитину прощати, виправляти власні помилки та вірити в дружбу. В основу сценарію лягла книга Наталії Гузєєвої ” 23 образи Петрика п’яточкіна”.

Петрик П'яточкін

“Так сталося, що наш Петрик П’яточкін образився на однокласників. Чому? Тому що він випадково зламав руку і залишився вдома. І коли він побачив, як всі навколо бігають і грають – йому стало дуже сумно, що він повинен весь день сидіти вдома один. Тоді Петрик просто взяв і стер імена всіх своїх однокласників, які були написані на папері. І коли він прийшов до школи – в класі вже нікого не було, крім вчительки і однієї з учениць – Каті. На Катю він, з особистих причин, не знайшов ніяких образ… Петрик розуміє, що вчинив неправильно і відправляється рятувати друзів, – розповів в інтерв’ю iod.media деталі сюжету режисер мульфільму Ростислав Гарбар.

За його словами, далі події відбуватимуться в країні Баронії. Петрик потрапляє в місце, де все немов зроблено з канцелярського приладдя. Наприклад, фея з ножицями замість крилець і рослини у вигляді олівців. Будуть там і діти, на яких образилися. Всі вони перетворилися на прислугу Барона: хтось буде пекти тортики, хтось – грати на музичних інструментах…

Хронометраж мультфільму складе близько 85 хвилин, але перші хвилин 20 – це художнє кіно, яке “буде знято у дуже фентезійних стилі”. Режисером мультфільму виступає Ростислав Гарбар, продюсер – Михайло Маргуліс. Авторка сценарію – Наталя Гузєєва.

В мережі з’явились перші постери анімаційної стрічки.

Нагадаємо, класичний мультфільм “Як Петрик П’яточкін Слоників Рахував” вийшов у 1984 році. Його можно переглянути у вільному доступі на Youtube.