fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Рік дмитро комаров

Фільм «Рік» про російсько-українську війну Дмитра Комарова вийшов онлайн чотирма іноземними мовами

373

До проєкту «Рік» увійшли репортажі Дмитра Комарова з гарячих точок, унікальні та рідкісні кадри щойно деокупованих міст, а також ексклюзивні інтерв’ю з Президентом Володимиром Зеленським, Головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним, Міністром Оборони Олексієм Резніковим, Керівником ГУР Кирилом Будановим, генералом Олександром Сирським.

Авторський документальний проєкт «Рік» від команди «Світу навиворіт» відтепер доступний також англійською, іспанською, португальською та французькою мовами. Їх вже можна переглянути онлайн на міжнародних каналах «Світу навиворіт» в YouTube. Про це повідомляється на сайті телеканалу «1+1 Україна».

Як розповів Дмитро Комаров, команда продовжує працювати над професійним дубляжем, та невдовзі проєкт буде доступний й іншими іноземними мовами. Журналіст та автор проєкту закликав розсилати посилання своїм друзям та знайомим за кордоном. Дмитро впевнений – так ми зможемо нагадати всьому світу, що війна в Україні триває, та знову пробудити почуття солідарності з нашою державою.

«Не секрет, що люди, які живуть в інших країнах та не бачать війну щодня, вже не відчувають того, що було у лютому 2022. Це так званий синдром втомленості війною. Передивившись проект «РІК», глядач за короткий час зможе знову повернути ці відчуття. Побачити правду та відчувши те, що відбувається в Україні. Що це жорстока війна без правил з боку РФ. Війна, в якій більш за все страждають мирні люди. І про це не можна забувати», – написав Дмитро Комаров на своїй сторінці в соцмережі.

Він був першим журналістом, який на власні очі побачив та зафільмував жахіття щойно звільнених Бучі, Ірпеня та Гостомеля. Він бачив перші емоції людей одразу після деокупації Київщини, Харківщини, Херсонщини.

Головні герої проєкту Дмитра – як прості українці, які вже рік щодня героїчно показують свою силу та міць, так і високопоставлені особи – Міністр оборони України Олексій Резніков, начальник ГУР МО Кирило Буданов, генерал-полковник Олександр Сирський, командувач Повітряних сил Збройних сил України генерал-лейтинант Микола Олещук.

Посилання на проєкт різними іноземними мовами автор проєкту додав у своєму telegram-каналі. Пропонуємо подивитися англійською мовою 1 та 2 частину фільму на YouTube-каналі «The world inside out».

Також переглядайте документальний проєкт українською мовою, який вийшов у двох частинах на YouTube-каналі «Світу навиворіт» до річниці повномасштабної російсько-української війни. У відео звучить пісня гурту “Без Обмежень”.

Прем’єра проекту відбулась 24 лютого на каналі «1+1 Україна» та в ефірі загальнонаціонального марафону. «Рік» став надзвичайно резонансним не тільки в Україні, а і у світі, стверджують на телеканалі. Тільки на YouTube проєкт подивилися більше 13 мільйонів разів. Уривки ексклюзивних інтерв’ю цитували найвідоміші видання світу – The Times, Daily Mail, The Independent, New York Post, The Sun, Newsweek та інші.

Читайте також

Презентовано новий документальний фільм «Культурний код України: Схід»