fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Сафо

794

Жанр: Мелодрама

Виробник: Ялта-фільм, Crombie Film

Дистриб’ютор: Ukrainian Film Distribution

Режисер монтажу: Ігор Літонінський

Художник-постановник: Сергій Гавриленков

Художник по костюмах: Тетяна Новікова

Режисер: Роберт Кромбі

Звукорежисер: Михайло Угрин

Композитор: Маро Теодоракіс, Мікіс Теодоракіс

Сценарист: Роберт Кромбі

Виконавчий продюсер: Андрій Новіков

Прем’єра: 5 березня 2008

Бокс офіс Україна: ₴ 5 384 282

В ролях: Авалон Беррі, Тодд Солей, Людмила Ширяєва, Богдан Ступка, Еліссаіос Влахос, Вассиліс Психоуепоулос, Оксана Осипова, Анатолій Семенов, Бахтіяр Алієв, Вахід Манафов, Сеїт-Хахіл Аметов, Вікторія Манафова

За мотивами роману Ернеста Хемінгуея “Райський сад” (The Garden of Eden).

1920-роки. Пара молодят прибула на острів Лесбос, щоб провести там медовий місяць. Філ, художник-початківець, і Сафо, дочка американського мільйонера, розраховують на незабутній відпочинок. Подружня пара знімає будинок, щоб вдатися до любовних утіх, але несподівано їхній відпочинок порушує дівчина Хелена дочка професора археології, російського-емігранта Володимира Орлова, що працює на острові. Хелена схиляє Сафо до одностатевого кохання і утворюється любовний трикутник. Сафо не приховує від чоловіка, що спить з Хелен, а відносини між тим стають все більш напруженими.

За час перебування на острові Сафо дуже змінилася і уявила себе самою старогрецькою поетесою Сапфо. Згодом Сафо дозволила Філу кохатися з Хеленою. Після довгих ревнощів та не розуміючи своїх почуттів Сафо покінчила з собою, стрибнувши зі скелі. Філ з Хеленою поїхали разом до Америки.