fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Свінгери

1 121

Свінгери

Жанр: Комедія

Виробник: F Films

Дистриб’ютор: Ukrainian Film Distribution

Художник-постановник: Майя Янсоне, Андрій Бур’яненко

Режисер: Андрейс Екіс

Композитор: Айґарс Ґраверс

Сценарист: Дмитро Наумов, Тарас Боровок

Оператор-постановник: Імантс Закітіс

Продюсер: Андрій Ногін, Олеся Ногіна, Андрій Фесяк, Крістіанс Алхімінокс

Прем’єра: 1 січня 2018

Бюджет: ₴ 2 500 000

Бокс офіс Україна: ₴ 22 166 167

В ролях: Михайло Кукуюк, Дарія Астаф’єва, Любомир Валівоць, Олексій Вертинський, Анна Саліванчук, В’ячеслав Довженко, Сергій Пархоменко

Заможний бізнесмен Ігор нудьгує в компанії своєї дівчини Ілони — гламурної “світської левиці”, яка більше за нього самого любить його гроші й хоче стати дизайнером піжам за його рахунок. Тим часом у хрущовку повертається з роботи лікар-пульмонолог Андрій. Його дружина працівниця паспортного столу Ірина в халаті та бігуді вимагає сексу, на який у нього немає ані сил, ані бажання. 10 років рутини в шлюбі вбили будь-яку пристрасть у цієї пари. Аби втамувати свої сексуальні потреби Ірина мастурбує на фото відомого українського співака Олега Винника.

Ігор та Ірина підбурюють своїх партнерів вдатися до сексуального експерименту — свінгерського вечору. Що буде, якщо ці пари поміняються партнерами?

Тим часом 30-річну вчительку англійської мови Свєту виставив оголеною на балкон коханець, коли його дружина раптово повернулася до квартири. Урятувати й обігріти її може тільки сусід по балкону Денис. Але вечір перестає бути млявим, коли на порозі в Дениса з’являється продюсер Едуард.

Залишити відповідь