Весняна прем’єра українського фентезі: вийшов трейлер фільму «Мавка. Справжній міф»
Представлено перший офіційний трейлер художнього фільму «Мавка. Справжній міф» – романтичного фентезі від Film.UA Group, який вийде в широкий національний прокат у перший день весни – 1 березня цього року.
Фільм створено командою, яка працювала над анімаційним хітом “Мавка. Лісова пісня”, і є частиною Всесвіту Мавки. Але на цей раз творці звернулись до оригінальної міфології, в якій мавки є небезпечними і химерними лісовими створіннями.
В трейлері до повнометражної стрічки «Мавка. Справжній міф» автори дали гачки на основні сюжетні лінії і вперше показали майже повний акторський склад, серед якого більшість – дебютанти, але особлива увага – атмосфері і жанру фільму, які є новими для українського кіно.
Трейлер фільму «Мавка. Справжній міф»
Події романтичного фентезі розгортаються у прадавніх лісах України в період магічного Русалчиного тижня — часу, коли міфічні істоти виходять із Темного озера на полювання за брудними людськими душами. Група студентів-біологів вирушає у цю місцевість з науковою експедицією, ігноруючи похмурі застереження місцевих жителів. На цьому тлі і зустрічаються головні герої історії – Мавка і Лук’ян.
За сюжетом, Мавка закохується у біолога Лук’яна замість того, щоб згубити його у таємничому лісовому озері, де на людські душі чекають русалки та інші мавки. І вони ладні на все, щоб Мавка залишилася на темній стороні.
Дивіться офіційний трейлер романтичного фентезі «Мавка. Справжній міф». Монтаж і музику до трейлеру створив Obraz.
Творча команда і виконавці головних ролей фільму
Режисерка романтичного фентезі “Мавка. Справжній міф” виступила Катя Царик, оператором-постановником Юрій Король.
Головні ролі у стрічці виконали Аріна Бочарова (Мавка) та Іван Довженко (Лук’ян). Також в акторському складі — В’ячеслав Довженко, Алеся Романова, Анастасія Янкова, Андрій Подлєсний, Едуард Поляков та інші. Продюсерками проєкту виступили Ірина Костюк та Анна Єлісєєва, сценарій написав Ярослав Войцешек.
Масштабна кінопрем’єра відбудеться 22 лютого у Палаці «Україна»: це перший в історії цього легендарного залу показ фільму, який одночасно збере понад 3500 глядачів.