fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Цікаві факти про фільм “Чорний ворон” режисера Тараса Ткаченко

364

Довгоочікувану історичну драму “Чорний ворон” режисера Тараса Ткаченко вже сьогодні можна буде переглянути у кінотеатрах країни.

З нагоди виходу фільму, 10 цікавих фактів:

? Воля України – або смерть!. Саме так звучав пароль, який запитували у гостей допрем’єрного показу історичної драми Чорний ворон.

? На знімальному майданчику фільму було три Тараси: актор Тарас Цимбалюк, режисер Тарас Ткаченко та другий режисер Тарас Рибальченко.

? Для стрічки розробили понад 400 костюмів. Більшість з них створювали з нуля, а деякі прикраси довелось шукати на блошиних ринках.

? Пісня Святослава Вакарчука Веселі, брате, часи настали… стала саундтреком до фільму. Композитором інших тем стрічки став клавішник Океану Ельзи Мілош Єліч.

? Сергій Бабкін виконає роль старого аскета Варфоломія.

? Чорний ворон знятий за мотивами однойменного романа-бестселлера Василя Шкляра, який озвучив історичні коментарі у фільмі.

? Основними місцями подій у стрічці були територія Холодного Яру та Мотронинського монастиря на Черкащині.

? Стрічка насичена масштабними батальними сценами, до яких, звичайно, залучаються каскадери. Проте, вже у перший знімальний день один із акторів захотів виконувати складний трюк самостійно, і в нього це вийшло дуже органічно.

? Одним з головних акторів у фільмі Чорний ворон став ворон на прізвисько Фрейд. Йому 10 років, на його рахунку вже шість повнометражних фільмів.

? За час роботи над проектом творча група вирушала у декілька експедицій Україною, зокрема, до мисливського палацу графа Шувалова (Тальне), Національного історико-етнографічного заповідника Переяслав, а у селі Поташ знімали масові сцени, у яких були задіяні понад 150 акторів.

Дивіться офіційний трейлер “Чорний ворон”: відео

Джерело