fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Вийшов трейлер українського фентезі “Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке”

158

Чорт намагається знищити Запорізьку Січ в офіційному трейлері дитячої казки Михайла Кострова “Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке”, яка підходить для сімейного перегляду.

Фільм “Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке” відправить глядачів у часи відважних козаків із Запорозької Січі. Їхні подвиги давно не дають спокою підступному Чорту, і він вирішує укласти парі зі Святим Петром. Якщо йому вдасться підкорити і утримати до Різдва найбільш хороброго козака Семена, він зможе знищити весь козацький рід. Але Семен так просто не здається, а чари Чорта на нього зовсім не діють.

Дивіться оприлюднений трейлер “Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке”: відео

Дитяча казка “Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке”, знята режисером Михайлом Костровим, вийде у кінопрокат 1 січня 2020 року.

Прем’єра фільму відбулася в рамках 48-го Київського МКФ “Молодість”.

Фільм було створено за кошти державного бюджету. Держкіно виділило компанії “2016” на його виробництво 31 млн. 792,2 тис. грн.

Спродюсував картину Євген Дяченко. Сценарій написав Сашко Лірник (Олександр Власюк) за мотивами свого твору “Про старого козака, різдвяного чорта, чотири роги й козацький рід”.