fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Знято повнометражний анімаційний фільм “Віктор_Робот” (трейлер)

334

Це історія в жанрі наукової фантастики про світ роботів і про далеке майбутнє людства, про дружбу земної дівчинки Вікторії та робота Віктора.

Мультфільм розповідає про звичайного мешканця звичайного мегаполісу, котрий одного разу знаходить у себе на грудях дверцята і витягує зсередини зайву деталь-шестерінку. З того моменту він починає бачити світ по-іншому, схемами. Так головний герой дізнається про те, що він – робот, а решта роботів довкола нього зламані. З рідного містечка робота забирають дивні створіння – люди. Вони є інженерами-науковцями і прилетіли на Планету роботів, тому що вона зламалась. Наляканий робот втікає з донькою інженера – буремним дівчиськом, яке прагне довести батькам, що воно вже доросле. Дівча називає робота на свою честь і з того моменту починаються великі пригоди двох бунтівників – Вікторії та Віктора. Робот вчить дівчинку відрізняти справжніх друзів від підробок, а сам таким чином знаходить своє призначення.

Режисером картини є Анатолій Лавренішин, авторкою сценарію – Анастасія Лавренішина. Спродюсувала стрічку Олена Голубєва. “Віктор_Робот” є першим повнометражним фільмом режисера.

Виробництво фільму тривало більше трьох років, над стрічкою працювало майже 200 професіоналів.
Голоси героям подарували Марія Аглоткова, Римма Зюбіна, Віктор Жданов, Василь Мазур, Богдан Бенюк, Анатолій Хостікоєв, Доктор звук (Юрій Коваленко), Сергій Солопай. Пісні виконали Dakh Daughters, Мар’яна Головко, Антон Слєпаков (“Вагоновожатые”), Марко Галаневич (Даха Браха). Авторкою текстів пісень є Марися Нікітюк, композитором – Антон Байбаков. Виробництво студії анімації “Червоний собака”.

Проєкт стрічки став одним із переможців Восьмого конкурсного відбору Держкіно та отримав державну фінансову підтримку розміром 31 млн 117 тис. грн., що й становить загальну вартість виробництва фільму.

Прем’єра фільму в Україні запланована на 2020 рік.

Дивіться офіційний трейлер-2019 “Віктор_Робот“: відео

Дивіться офіційний тизер-2019 “Віктор_Робот”: відео

Дивіться офіційний тизер-2018 “Віктор_Робот”: відео

Дивіться офіційний тизер-2017 “Віктор_Робот”: відео

Джерело

Залишити відповідь