fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

«Зошит війни» онлайн: фільм вийшов на стрімінговій платформі

1 101

Документальна стрічка «Зошит війни» (War Note) Романа Любого стала доступною для перегляду онлайн. 10 гривень з кожного придбаного квитка творці фільму перерахують у Благодійний фонд допомоги армії «Повернись Живим» на закупівлю мобільних комплексів спостереження.

«Зошит війни» – це сюрреалістична подорож на фронт війни з Росією, де панують закони, відмінні від звичайного світу. Герої прокидаються та засинають, радіють та плачуть, знімають відео, та завжди відчувають, що запис може закінчитись у будь-яку мить.

«Я відбирав матеріал, бо хотів показати побратимство як явище. Професійним документалістам потрібно було б провести місяці у компанії героїв, щоб здобути такий рівень довіри, такий рівень психологічного доступу. Цей матеріал минає цей громіздкий процес. Тож мені важливо було вихопити моменти, які показують стосунки між людьми, саме побратимство. Це явище, з яким ми познайомились нещодавно», – розповів режисер стрічки Роман Любий.

За словами творців, цей фільм можна полюбити за сюрреалізм абсолютно реальних речей і відчуття цінності життя.

Фільм «Зошит війни» (War Note) доступний на онлайн-платформі Takflix на території України мовою оригіналу з субтитрами. Дивіться трейлер стрічки:

Документальна картина отримала приз глядацьких симпатій та дві спеціальні нагороди на кінофестивалі Docudays-UA 2020 року, а також здобула перемогу на Kharkiv Meet Docs.

За темою: Фільми “War Note, “Зарваниця” і “Not Alone” – переможці IV-го Kharkiv MeetDocs

Режисер стрічки – Роман Любий, Продюсер – Марко Супрун. Лінійні продюсери – Андрій Котляр, Володимир Тихий. Виробництво – Babylon 13. Операторська робота: Євген Шевченко, Олексій Болдирєв, Іван Матейко, Валерій Пузік, Роман Базенко, Володимир Небір, Дмитро Бабкін, Валерій Ананьєв.

Нагадаємо, «Зошиту війни» мав вийти в кінотеатрах, але покази були скасовані через те, що Держкіно не видали фільму прокатне посвідчення на оригінальну версію стрічки.

Попри це, команда фільму робить все для того, щоб картина була побачена: «Дякуємо платформі Такфлікс та нашому прокатнику КІНО86, що у цій непростій ситуації не зупинились і знайшли формат, у якому фільм зможуть побачити глядачі».

Зошит війни онлайн

Читайте також

«Байконур. Вторгнення» онлайн: документальний трилер вийшов на стрімінговій платформі