fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Казка мельника

“Казка старого мельника” режисера Олександра Ітигілова виходить в прокат 16 квітня (тизер)

1 888

В основі “Казки старого мельника” – історія кохання та український фольклор. У фільмі зіграли Ірма Вітовська, Олексій Богданович, Ада Роговцева та багато інших відомих акторів.

Кінокомпанія2016 разом з Euromedia та UFD готують до прокату довгоочікувану стрічку “Казка старого мельника”. За сюжетом головні герої Христина та Миколка проходять випробування – їм доводиться боротися із силами зла. В головному двобою традиційно зійдуться сили добра і зла.

В основу сценарію лягла дитяча книга “Казка старого мельника” Сергія Ухачевського. Зйомки стрічки проходили з 2014 по 2015 рік у Києві, Пироговому, Шипоті, Синевирі, Невицькому та в Олеському замках.

Головні ролі у фільмі зіграли: Анна Кошмал, Валентин Томусяк, Олексій Богданович, Ада Роговцева, Володимир Горянський, Ірма Вітовська, Остап Ступка, Анатолій Хостікоєв, Наталя Сумська, Олеся Жураківська та інші.

Вихід стрічки був анонсований ще на весну 2016 року, проте пізніше виробництво було призупинено і кілька років прем’єра переносилась. 11 березня за результатами обговорення членами Ради з державної підтримки кінематографії було прийнято рішення про надання держпідтримки прем’єрним показам картини. Одночасно Кінокомпанія2016 разом з UFD group та Euromedia презентували тизер з анонсованою датою прем’єри – а саме 16 квітня.

Казка старого мельника

Більше зображень зі зйомок стрічки “Казки старого мельника” – в нашій добірці.