fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

“Спадок брехні”: український бойовик зі Скоттом Едкінсом вийде восени 2020 року

504

Кінопроект спільного виробництва України та Великої Британії “Спадок брехні” із зіркою голлівудських та британських бойовиків у головній ролі вийде вже цієї осені.

Як написав у своєму Фейсбуці сам актор: “трейлер фільму вийде вже незабаром”.

Нагадаємо, шпигунський трилер “Спадок брехні” – це повнометражний фільм режисера та сценариста Адріана Бола. Події картини розгортаються у Києві. Мартін Бакстер, колишній оперативник МІ6, знову занурюється у світ шпигунства, коли молода українська журналістка Саша Степаненко просить його допомоги у розкритті шокуючої правди про секретні операції міжнародних спецслужб.

У фільмі також знялися українські та міжнародні актори: Вільям Форсайт, Юлія Соболь, Анна Буткевич, Онор Ніфсі, Сергій Калантай, Гордон Александер, Джон Хейлс та інші.

Проект фільму став переможцем 10-го конкурсного відбору Держкіно. 15 серпня 2018 року було укладено контракт з компанією “Toy Cinema” про надання кінопроекту державної фінансової підтримки розміром 17 млн 463 тис. грн, що складає 19,58% загальної вартості виробництва фільму.

З українського боку стрічку продюсують Алла Бєлая і Дмитро Суханов. Зарубіжні продюсери фільму: Марк Фоліньйо та Грант Бредлі (Велика Британія), Кшиштоф Солек (Польща). Міжнародними продажами картини займається американська компанія “13 Films”.

Зараз стрічка перебуває на етапі пост-продакшену. Пропонуємо фотоогляд зі зйомок фільму.