fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

трейлер номери

Вийшов другий трейлер фільму “Номери” режисерів Олега Сенцова та Ахтема Сеітаблаєва

798

Кінотеатральна прем’єра фільму “Номери” відбудеться 19 листопада. Дивіться другий трейлер стрічки.

“Номери” – повнометражна драма-гротеск, створена тандемом Олега Сенцова, який під час роботи над фільмом перебував у колонії суворого режиму на півночі Росії, та Ахтема Сеітаблаєва, який допомагав втілювати задум на знімальному майданчику.

Стрічка розповідає про ув’язнене суспільство, яке намагається побороти свої страхи та отримати свободу.

У світі Номерів все підпорядковується суворій системі й верховному правителю – Нулю. Десять героїв вже звикли бігти по колу робити все відповідно до книги Правил. У них немає можливості вибирати, як жити й кого любити. Але життя змінюється з появою нового жителя, якому не відомі чинні закони.

Дивіться другий трейлер фільму “Номери”:

Головні ролі в картині зіграли Олександр Ярема, Ірина Мак, Віктор Жданов, Лорена Колібабчук, Денис Роднянський, Олена Узлюк, Євген Черніков, Агата Ларіонова, Олександр Бегма, Марія Смолякова, Максим Девізоров, Євген Лебедін, Олег Карпенко, Олександр Лаптій та Віктор Андрієнко.

Світова прем’єра картини відбулась минулого тижня в рамках програми Berlinale Special ювілейного Берлінського кінофестивалю. Критики порівняли “Номери” з картинами Ларса фон Трієра та згадували в своїх рецензіях Джорджа Оруелла. Що цікавого розповіли про картину ті, хто вже переглянув її на 70-му Берлінському кінофестивалі – “Нове українське кіно” розібрало в окремому матеріалі.

Номери

Фільм “Номери” знято в ко-продукції України (435 FILMS за підтримки Міністерства культури України), Польщі (Apple Film Production за підтримки Polish Film Institute), Чехії (Česká Televize) та Франції (Canal+).

Читайте також

Фільм “Носоріг” Олега Сенцова таки побачить світ