fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Відома дата прем’єри документального фільму “Вусатий фанк”

269

Новий документальний фільм “Вусатий фанк”, прем’єра якого відбудеться 29 березня,- це історія про забуті мелодії та ритми української естради 60-70 х рр.

Початок сімдесятих – золота епоха української популярної музики. Сотні пісень неймовірної краси. Модний саунд. Футуристичні костюми. Як же виникла ціла музична сцена, абсолютно оригінальна, а з іншого боку, цілком синхронізована з глобальними музичними тенденціями?

Як повідомили творці фільму “Вусатий Фанк”, відповіді на ці запитання можно буде почути на прем’єрному показі документальної стрічки, який відбудеться 29 березня в Caribbean Club Concert-Hall.

Смерічка, Березень, Дзвони, Водограй, Мрія, Світязь, Жива вода, Беркут, Візерунки шляхів, Музики, Кобза, Арніка – ці ансамблі збирали стадіони та багатотисячні зали, однак сьогодні їхні пісні майже повністю забуті. Всі співають “Червону руту”, але таких подібних пісень було дуже багато. До речі, музиканти не любили, щоби ті ансамблі називали ВІА. Тепер у цієї музики буде нова назва – ВУСАТИЙ ФАНК.

Автор ідеї та сценарію – Віталій “Бард” Бардецький. Режисер – Олександр Ковш. Оператор – Сергій Міщенко. Продюсер – Андрій Границя. Фільм створено студією Т.Т.М за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства культури України.

У програмі вечора: зустріч зі знімальною групою, виступ ВІА “Вусатий фанк”, виступ діджейського дуету Mustache Funk. Пролунає музика з золотої колекції української популярної музики (1967-1972). І це більше ніж “Червона рута”.

Дивіться офіційний трейлер фільму “Вусатий фанк”: відео

Читайте також

“Вусатий фанк”: вийшов трейлер документального фільму про українську музику 70-х