fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Apple-Man

“Apple-Man”: дивіться backstage зі зйомок фільму про супергероя

454

Дізнавайтеся як знімався комедійний супергеройський фільм “Apple-Man” за допомогою надсучасних технологій. Дивіться відео з-за лаштунків та читайте про 5 суперсил Людини-Яблука (трейлер).

Творча команда фільму “Apple-Man” представила на своєму Youtube-каналі перший відео-backstage зі студії VR Production, який знімався за допомогою надсучасних технологій – високошвидкісною камерою Cinebot BOLT. У кадрі присутній автомобіль люкс-класу Bentley.

По темі: “Apple-Man”: український режисер зняв блокбастер у стилі Marvel

“Apple-Man” це гостросюжетний комедійний фільм режисера Василя Москаленко про головного героя, який з’явився в результаті секретного експерименту ЦРУ, шляхом змішування людської ДНК з ДНК яблука. Разом з Дівчиною-Вишнею він протистоїть суперзлодію – доктору Бургерману, який прагне знищити Всесвіт.

Дивіться перший backstage зі зйомок фільму “Apple-Man”: відео

Український режисер створив проєкт “Apple-Man” під час карантину. Написавши сценарій комедії, Василь Москаленко відзняв кілька сцен з фільму і змонтував трейлер, який привернув увагу кінокритиків США, Німеччини, Австралії, Японії, Польщі.

За сюжетом фільму “Apple-Man”  герой має 5 суперсил:

1) Левітація. Людина-Яблуко може піднятися в повітря своє тіло і яблука.

2) Телепортація. Людина-Яблуко може перетворити будь-яку яблуню на передавач, може перевести себе з яблуні в Парижі до яблуні в Лос-Анджелесі за пару секунд.

3) Нелюдська сила. Весною Людина-Яблуко має майже необмежену силу (це тому, що цвіте яблуко дає йому додаткову силу). Влітку, взимку та в осінній період Людина-Яблуко має силу нормального людського спектру найсильніших важких атлетів.

4) Регенеративна влада. Коли Людина-Яблуко п’є яблучний сік, він може швидко лікуватися від фізичних травм.

5) Фазинг. Двері просто виглядають мейнстрімом для будь-якого супергероя. Людина-Яблуко не любить показувати, але іноді двері занадто повільні.

Дивіться 4-ий офіційний трейлер “Apple-Man”, в якому розповідається історія Дівчини-Вишні (українська акторка Іванна Онуфрійчук): відео

Нагадаємо, майбутній український комедійний фільм про супергероїв “Apple-Man” режисера Василя Москаленко зібрав на американській платформі Kickstarter бюджет для зйомок у 120 000 доларів. Як зазначають творці фільму, цифра збору ще до початку виробництва є більшою, ніж касові збори у 90% фільмів, знятих в Україні.

Читайте також – 

“Капітан Україна”: восени 2021 року на екранах з’явиться український супергерой